Բիձինա Իվանիշվիլին հեռուստաեթեր է վերադառնում
Վրաստանի նախկին վարչապետ Բիձինա Իվանիշվիլին հեռուստաեթեր է վերադառնում: Նա նոր եթերաշրջանում GDS նախագծում կհայտնվի սեպտեմբերին: Նրա հետ միասին հաղորդումը կվարեն Միշա Պեյկրիշվիլին եւ Նատիա Թոիձեն, տեղեկացնում է «Գրուզիա Online»-ը:
Ինչպես ambebi.ge-ին հայտարարել է հաղորդավարներից մեկը՝ Միշա Մշվիլդաձեն, դա չի լինելու Բիձինա Իվանիշվիլիի հաղորդումը, այն լինելու է GDS-ի նախընտրական նախագիծը, որին կմասնակցի նախկին վարչապետը:
Նրա խոսքով՝ Բիձինա Իվանիշվիլին, որպես հաղորդման հյուր, կպատասխանի ոչ միայն հաղորդավարների, այլեւ լրագրողների հարցերին: Հաղորդումը ուղիղ եթերում հեռարձակվելու է շաբաթական մեկ անգամ:
«Եթեր ենք դուրս գալու Վրաստանի տարբեր տարածաշրջաններում, հաղորդմանը հրավիրվելու են նաեւ տեղերում աշխատող լրագրողները, եւ նրանք հարցեր տալու հնարավորություն կունենան: Եզրափակիչ հաղորդումը լինելու է Թբիլիսիում»,- հավելել է Միշա Պեյկրիշվիլին: