«Միասնական Հայրենիք» խմբակցություն
«Արդարություն» խմբակցություն
«ՀՅ Դաշնակցություն» խմբակցություն
«Արցախի ժողովրդավարական կուսակցություն» խմբակցություն»:
Ամերիկյան միջուկային զենքերը կարող են տեղակայվել Լեհաստանում․ վերլուծաբան Մհեր Գրիգորյանը և Դանիար Իմանալիևը անդրադարձել են մակրոտնտեսական ցուցանիշներին ՀՀԿ Գործադիր մարմնի նիստ է տեղի ունեցել․ ինչ որոշում է կայացվելԱննա Հակոբյանը Տեխասում հանդիպել է վանականների հետ (տեսանյութ)Եվրոպական համատեղ ծրագիր՝ ինքնավար ռազմական անօդաչուների զարգացման համար Ուկրաինայում կանխատեսել են՝ Զելենսկու՝ եռամյա հակամարտության պլանը շուտով կձախողվիԱրթուր Դավթյանը ծնկի վնասվածքի պատճառով չի մասնակցի Աշխարհի գավաթին Sagrada Familia. «Սուրբ ընտանիքի տաճարը» (տեսանյութ) Ամեն ջանք գործադրելու ենք մեր ժողովրդի՝ Արցախ վերադառնալու համար․ Արցախի ԱԺ Ուկրաինան թույլատրել է պատերազմի ընթացքում առաջին ռազմական արտահանումներըՀայաստանը կարող է մասնակցել գազային միջանցքին. Բայրաքթար Անհուսալի վարկերի աջակցության ծրագրի շրջանակում դիմումների ընդունման գործընթացը շարունակվում է«Խաղաղության խորհրդի» ավարտին Ադրբեջանի նախագահի անվտանգության աշխատակիցները ծեծի են ենթարկել ցուցարարներինԹրամփը Իրանին տվել է 15 օր.Հովիկ Աբրահամյանի դուստրն ու փեսան հրավիրվել են դատախազություն (տեսանյութ) Լեհաստանի որոշումը կարող է լարվածություն առաջացնել Եվրոպայում․ ՌԴ ԱԳՆԶելենսկին բացահայտել է՝ ինչ զիջումների է պատրաստ գնալ Ուկրաինան Հարցում քաղաքացիներին․ բոլոր կուսակցությունները աշխատում են միայն իրենց օգտի համար (տեսանյութ)Կասեցվել է «Էվրի Դեյ» ՓԲԸ-ին պատկանող խմելու ջրի արտադրամասի արտադրական գործունեությունը Մեծ Բրիտանիայի ԱԳ նախարարը հանդիպում կունենա Ռուբիոյի հետ՝ համատեղ օդային բազայի շուրջ լարվածության ֆոնին ԱՄՆ-ը Թեհրանին չի խնդրել հրաժարվել ուրանի հարստացումից․ Իրանի ԱԳՆԻրանում ռազմական ինքնաթիռ է կործանվելՇիրակի մարզում կրկին կին է ձերբակալվել. ԻրավապաշտպանԱմեն ջանք գործադրելու ենք մեր ժողովրդի՝ Արցախ վերադառնալու իրավունքը իրացնելու համար. Արցախի ԱԺPolitico. ԱՄՆ-ն կարձագանքի եվրոպական զենքի շուկա մուտք գործելու հնարավոր սահմանափակումներին35-ամյա ուղևորը իրավախախտումը չարձանագրելու համար փորձել էր կաշառել պարեկներին (տեսանյութ)Զելենսկու գրասենյակը կոչ է արել «քաղաքական որոշում» կայացնել Ուկրաինայի՝ ԵՄ անդամակցության վերաբերյալՀայաստանի դատավորներն իրենց օժտել են կաթողիկոսական իշխանությամբ. Տեր ՄաղաքիաՔաղաքացիներն ահազանգում են, որ դեկտեմբեր և հունվար ամիսներին էլեկտրաէներգիայի համար վճարել են կրկնակի, եռակի․ Գառնիկ Դանիելյան Չկա աշխարհում մեկ այլ ժողովուրդ, որին նման հետեւողականությամբ նպատակադրված եւ հաջողությամբ խաբեն. Արմեն ԱշոտյանԻսպանիայի վարչապետը հակադրվում է ԱՄՆ-ին՝ համառորեն պաշտպանելով ազգային շահերըԵվրոպական խորհրդի ղեկավարը կոչ է արել արագացնել Ուկրաինայի՝ ԵՄ անդամակցության շուրջ բանակցություններըՄիայն մեր ղեկավարությունն է, որը առանձնացրել է գերիների ազատ արձակման հարցը խաղաղության գործընթացից. ադրբեջանագետԹրամփը դիտարկում է սահմանափակ հարված Իրանի նկատմամբԿալլասը վստահ է, որ ԵՄ արտաքին գործերի նախարարները փետրվարի 23-ին կհաստատեն 20-րդ պատժամիջոցների փաթեթըՌուսաստանը և Ուկրաինան բանակցությունների ընթացքում համաձայնության են եկել Թրամփին չզայրացնելու ընդհանուր նպատակի շուրջԱջափնյակում կրակողներից մեկի նկատմամբ քրեական հետապնդում է հարուցվել Արհեստական բանականությունից մինչև մշակութային ծրագրեր․ Ժաննա Անդրեասյանի և ՄԹ դեսպանի հանդիպումըՊուտինը Չինաստան այցի ժամկետները դեռ չի հստակեցրել Կրեմլը կհայտարարի Ուկրաինայի շուրջ հաջորդ եռակողմ հանդիպման ժամկետն ու վայրըՔՈԳՎ ծառայողները հերթական խոշոր բացահայտմամբ այս անգամ հայտնաբերել են 1 կգ 218 գրամ մարիխուանաԻ՞նչ անենք, փակ աչքերով հավատա՞նք մեղադրանքներին, կներեք, բայց չենք հավատում․ պաշտպան (տեսանյութ) Լեհաստանը դուրս է եկել Օտտավայի ականների վերաբերյալ կոնվենցիայիցԶելենսկին Ճապոնիայից օգնություն է խնդրել ՀՕՊ-ի համարՀՀ փոխվարչապետն ու Վրաստանի պաշտոնյան անդրադարձել են «Խաղաղության խաչմերուկ» նախաձեռնությանըՄեր նպատակը ԵՄ ամբողջական անդամակցությունն է, ոչ թե մասնակի կամ կիսատ ձևաչափերը․ Իգոր ԺովկվաԼավրովն Արաղչիի հետ քննարկել է Իրանի միջուկային ծրագիրը Արթուր Դավթյանը վնասվածքի պատճառով չի մասնակցի Աշխարհի գավաթի հենացատկ մարզագործիքի ընտրական փուլինՊենտագոնին կհրահանգեմ այլմոլորակայինների մասին տեղեկատվություն հրապարակել․ ԹրամփՎիետնամի պատերազմի վետերանները դատական ​​հայց են ներկայացրել Թրամփի դեմ՝ ԱՄՆ-ում կամար կառուցելու ծրագրերի պատճառով Տավուշի համայնքային ոստիկանները 68-ամյա տղամարդու տանը ինքնաձիգներ և փամփուշտներ են հայտնաբերել