«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ սեպտեմբերի 23-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10։00-16:00 Շիրակի փողոց 1-ին նրբ․ 1, 2, 3, 4, 6, 8, 5, 7, 9 և 2-րդ նրբ․ 14 շենքեր, Շարուրի փ․ 1, 3 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նոր Նորք 1-ին զանգ.՝ Ս․ Սաֆարյան փ. 2, 4, 10, 12, 14, 16, 18 շենքեր, Ջուղայի փ. 1, 2, 3, 4, 6, 7 շենքեր, Նանսենի փ. 1, 1ա, 2, 3, 4, 5, 5/1, 5/2, 4/1, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 15/1, 16, 16/1, 17, 18, 18/1, 19, 20, 21, 21/1, 21/2, 21/3 շենքեր, Նանսենի 1-ին նրբ. 2, 4, 5, 6 շենքեր, Լվովյան փ. 1, 3, 3/1, 5, 6, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29 շենքեր, Լվովյան նրբ. 2, 4, 8 շենքեր, Բորյան փ. 2, 6 շենքեր, Գայի պող. 2, 4, 8, 10 շենքեր, «Մերսեդես» և «Պալաս» ՍՊԸ-ներ, շուկա և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-16:00 Էրեբունի փ. 3, 5, 7, 9, 11 շենքեր, Նոր Արեշ 2փ․ 51-80; 11փ․ 1-25 առանձնատներ,
11։00-17:00 Շահամիրյանների փ․ 1/2 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ուլնեցի փ. 30/4-32/11շենքեր և 8/19-32/13 առանձնատներ, Հասրաթյան փ. 15-80/4 շենքեր, Կիլիկիա թաղ. 1, 2, 3, 4, 3 շենքեր, Վարդանանց փ. 93-127 շենքեր, Ռոստոմի փ. 29 շենքի Ա2 մասնաշենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Մազմանյան փ. 10/6, 10/7, 14, 16, շենքեր, Անդրանիկի փ. 64, 66, 68 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10։00-16:00 Մասիս քաղաք՝ 1-7, Հերացի, Դպրոցականների, Հանրապետության, Արարատյան, Շիրազի և Շիրակի փողոցներ մասնակի, թիվ 1-6 և Նոր թաղամասեր մասնակի, Նոր Խարբերդ, Նոր Կյուրին և Մարմարաշեն գյուղեր մասնակի,
10։30-12:30 Նարեկ գյուղ մասնակի,
12։00-14:00 Արտաշատ քաղաք՝ Մարքսի, Թովմասյան, Աղայան, Թումանյան, Կիրովի, Ղուկասյան, Ստեփանյան, Աբովյան, Ա.Խաչատրյան, Նար-Դոսի, Չարենցի, Իսահակյան, Ս.Հակոբյան, Ներսիսյան, Մամիկոնյան, Պռոշյան, Տերյան, Ավագյան, Շահումյան, Աթարբեկյան, Կոմիտասի, Գործարանային, Երևանյան, Մյասնիկյան, Մխչյան, Օգոստոսի 23-ի փողոցներ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,