Հայաստանում համակարգչային հափշտակությունների դեպքերն աճել են ավելի քան 25 տոկոսով Ուսումնարաններում և քոլեջներում սովորելը կարող է լինել գրավիչ, շահավետ և հեռանկարային. ԿԳՄՍՆ Որքան շուտ ստորագրվի խաղաղության պայմանագիրը, այնքան լավ կլինի Հայաստանի և Ադրբեջանի համար. Իրանի փոխարտգործնախարար Էլեկտրաէներգիայի անջատումներ կլինեն Երևանում և մարզերում Լճափ համայնքի հարևանությամբ տեղակայվել է հիդրոօդերևութաբանական գերժամանակակից չափիչ կայան․ Հակոբ Սիմիդյան Թբիլիսիում առանձնապես խոշոր չափերով թմրանյութ է առգրավվել ՔՊ վարչության նիստում ամփոփվել են Գյումրու և Փարաքարի ՏԻՄ ընտրությունների արդյունքները Անձրև, ամպրոպ․ օդի ջերմաստիճանը կնվազի Երիտասարդները գյուղի գերեզմանատնից և այլ վայրերից գողություններ են արել. տղամարդիկ ձերբակալվել են Հնարավոր է՝ վերջում պարզվի, որ ինչի համար այսօր այդքան քննադատում են Մարտուն Գրիգորյանին, վաղը դրա համար շնորհակալություն հայտնեն նրան․ քաղաքագետ Բաքվի հայերի ջարդերը, 1905թ․ «Deutsche Welle»-ի՝ Արցախյան հակամարտության մասին պատմող ֆիլմը մեծ աղմուկ է բարձրացրել Ադրբեջանում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ փետրվարի 17-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
11։00-17:00 Մոսկվա կինոթատրոն, Փարպեցի փ. 4, 6, 10, 12 շենքեր, Մաշտոցի պող. 17, 19, 21, 23, 25 շենքեր, Պուշկինի փ. 37, 39, 41 շենքեր, Բաշինջաղյան փ. 198 շենք, Բեկնազարյան փողոց, Բ-1 թաղ․ 29, 31, 32, 33, 33Ա, 35, 36, 37, 38, 39 շենքեր, Աղասու փ. 35-49, Քանաքեռ թաղ. 1 փողոց 1-24; 4 փողոց 1-15; 5 փողոց 14-24/1 առանձնատներ, Սարկավագի փ. 1-32 առանձնատներ, Հասրաթյան փ. 2/13-5/2 շենքեր և 6/10-58/3 առանձնատներ, Ուլնեցի 3-րդ փակ․ 7 շենք, Պարույր Սևակի փ. 1/1-1/5 շենքեր, Սարկավագի 1-ին նրբ․ 1-15; 2-րդ նրբ․ 1-16 առանձնատներ, Ազատության պող. 2-6 շենքեր, Գրիբոյեդովի փ. 58 շենք, Քանաքեռցու փ. 119/1, 121, 121/1, 123, 123/1, 123/2, 123/3, 125, 125/1 շենքեր, Կոմիտասի պող. 24/2, 24/3, 28, 28ա, 30, 39, 41, 41/3 շենքեր, Հր.Քոչարի փ. 23, 25 շենքեր, Վ․Փափազյան փ. 17, 17ա շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Արցախի փ. 1, 1բ շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ: