Հայաստանում համակարգչային հափշտակությունների դեպքերն աճել են ավելի քան 25 տոկոսով Ուսումնարաններում և քոլեջներում սովորելը կարող է լինել գրավիչ, շահավետ և հեռանկարային. ԿԳՄՍՆ Որքան շուտ ստորագրվի խաղաղության պայմանագիրը, այնքան լավ կլինի Հայաստանի և Ադրբեջանի համար. Իրանի փոխարտգործնախարար Էլեկտրաէներգիայի անջատումներ կլինեն Երևանում և մարզերում Լճափ համայնքի հարևանությամբ տեղակայվել է հիդրոօդերևութաբանական գերժամանակակից չափիչ կայան․ Հակոբ Սիմիդյան Թբիլիսիում առանձնապես խոշոր չափերով թմրանյութ է առգրավվել ՔՊ վարչության նիստում ամփոփվել են Գյումրու և Փարաքարի ՏԻՄ ընտրությունների արդյունքները Անձրև, ամպրոպ․ օդի ջերմաստիճանը կնվազի Երիտասարդները գյուղի գերեզմանատնից և այլ վայրերից գողություններ են արել. տղամարդիկ ձերբակալվել են Հնարավոր է՝ վերջում պարզվի, որ ինչի համար այսօր այդքան քննադատում են Մարտուն Գրիգորյանին, վաղը դրա համար շնորհակալություն հայտնեն նրան․ քաղաքագետ Բաքվի հայերի ջարդերը, 1905թ․ «Deutsche Welle»-ի՝ Արցախյան հակամարտության մասին պատմող ֆիլմը մեծ աղմուկ է բարձրացրել Ադրբեջանում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ փետրվարի 24-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
Ժամը 11։00-17:00-ն ընկած ժամանակահատվածում կարգաբերական աշխատանքների իրականացման նպատակով՝ Երևան քաղաքի Բ-3 թաղամասի էլ․ սնուցումը 1 ժամով մաս-մաս կդադարեցվի:
11։00-17:00 Գերցենի փ. 25 շենք և 25 առանձնատներ, Ռուբինյանց փ. 27/15 առանձնատներ, Ռուբինյանց փ. 5/14 շենք, Հասրաթյան փ. 2/13, 5/1-5/2 շենքեր և 2/4-14 առանձնատներ, Ուլնեցի փ. 3 փակուղի 7 շենք, Ուլնեցի փ. 141/4-141/7 առանձնատներ, Պարույր Սևակի փ. 5/7 առանձնատուն, Կոմիտասի պող. 19/1, 56-58 շենքեր, Տիգրանյան փ. 5-7 շենքեր, Կիևյան փ. 2 շենք, Ա.Խաչատրյան փ. 16-18 շենքեր, Վաղարշյան փ. 24-24/3 շենքեր, Փափազյան փ. 29 շենք, Էմինի փ. 61 շենք, Սևքարեցի Սաքոյի փ. 30 շենք, Մելիքյան փ. 5-9 շենքեր, Սարկավագի փ. 151/1-151/4 շենքեր, Խաղաղ Դոնի փ. 31 շենք 1-7 մուտքեր, Խորենացի փ. 25 շենք, Հանրապետության փ. 58 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Արագածի փ․ 93, 93ա շենքեր, Կողբի 1 և 2 առանձնատներ, Արագածի, Ղարիբջանյան փողոցների առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նազարբեկյան փ. 17, 18, 19, 21 շենքեր, Նազարբեկյան փ. 16, 16Ա, 22, 25, 26 շենքեր, Տիչինայի փողոցի վերջնամասում գտնվող առանձնատներ և ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,