Հաղթանակի կամրջի տակ հայտնաբերվել է տղամարդու մարմին 9 տարի առաջ, այս օրը, վերջին անգամ լսեցի քո ձայնը․ Ադամ Սահակյանի մայրը գրառում է կատարել Սյունիքում՝ Վահրավար գյուղի եկեղեցուն հարակից տարածքում, հրդեհ է բռնկվել (տեսանյութ) ՊԵԿ-ը բացահայտել է ստվերային շրջանառության նոր դեպք. պետբյուջե չի վճարվել շուրջ 8.2 մլրդ դրամի հարկ 13-ամյա Մանվել Առաքելյանը` ՖԻԴԵ-ի վարպետ Էլինա Դանիելյանը կանանց շախմատի ԵԱ-ի առաջատարներից է Այսօր ապրիլյան քառօրյա պատերազմի 9-րդ տարելիցն է Ափսոսում եմ, որ իմ մեկնաբանությունը ցավ և տհաճություն Է պատճառել արցախցիներին․ Հանրային ռադիոյի տնօրենի կին Աուտիզմ ունեցող մարդկանց թիվը ինչպես ամբողջ աշխարհում, այնպես էլ Հայաստանում աճում է Խոշոր վթար՝ Իսակովի պողոտայում (Լուսանկարներ) Զարեհ Սինանյանն ընդունել է Զբոսաշրջության կոմիտեի նախագահի գլխավորած պատվիրակությանը Սերժ Սարգսյանը հարգանքի տուրք է մատուցել ապրիլյան քառօրյա պատերազմի հերոսների հիշատակին
Տարադրամի փոխարժեքները փետրվարի 25-ին
ՀՀ բանկերում այսօր՝ փետրվարի 25-ին ժամը 09։00-ի դրությամբ, ԱՄՆ դոլարի առքի միջին փոխարժեքը կազմում  է 390.58 դրամ՝ նախորդ օրվա վերջի համեմատ նվազելով 0.3227 դրամով։
Ըստ Rate.am կայքի՝ դոլարի վաճառքի միջին գինը՝ 395.86 դրամ է:
Փոխանակման կետերում դոլարի առքը 391  դրամ է, վաճառքը՝ 394։
Եվրոյի առքի միջին փոխարժեքը կազմում է 406.52 դրամ, իսկ վաճառքի դեպքում միջին գինը` 418.5 է։
Փոխանակման կետերում եվրոյի առքը 411 դրամ է, վաճառքը՝ 416։
Ռուբլու առքն էլ կազմում է 4.29 դրամ, վաճառքի դեպքում միջին գինը՝ 4.64 է։
Փոխանակման կետերում ռուբլին գնվում է 4.32 և վաճառվում 4.43 դրամով։
Հաղթանակի կամրջի տակ հայտնաբերվել է տղամարդու մարմին Զուրաբիշվիլին հայտարարել է Վրաստանում բողոքի ցույցերը «նոր թափով» սկսելու մասին9 տարի առաջ, այս օրը, վերջին անգամ լսեցի քո ձայնը․ Ադամ Սահակյանի մայրը գրառում է կատարել2024-ին մեղադրական եզրակացությամբ դատարան է ուղարկվել 3408-ով կամ 40.6%-ով ավելի քրեական վարույթ. ԴատախազությունԼիտվայի արտգործնախարարը Ռուսաստանին մեղադրել է հարևան երկրները «նվաճելու» մտադրության մեջԱնուշիկ Ավետյանը նշանակվել է Էկոնոմիկայի նախարարի տեղակալՍյունիքում՝ Վահրավար գյուղի եկեղեցուն հարակից տարածքում, հրդեհ է բռնկվել (տեսանյութ) ՊԵԿ-ը բացահայտել է ստվերային շրջանառության նոր դեպք. պետբյուջե չի վճարվել շուրջ 8.2 մլրդ դրամի հարկ 13-ամյա Մանվել Առաքելյանը` ՖԻԴԵ-ի վարպետԷլինա Դանիելյանը կանանց շախմատի ԵԱ-ի առաջատարներից է Այսօր ապրիլյան քառօրյա պատերազմի 9-րդ տարելիցն է Ափսոսում եմ, որ իմ մեկնաբանությունը ցավ և տհաճություն Է պատճառել արցախցիներին․ Հանրային ռադիոյի տնօրենի կինԱուտիզմ ունեցող մարդկանց թիվը ինչպես ամբողջ աշխարհում, այնպես էլ Հայաստանում աճում է ԵՄ-ն մարտին բնական գազի ներմուծման նոր ռեկորդ է սահմանելԽոշոր վթար՝ Իսակովի պողոտայում (Լուսանկարներ) Զարեհ Սինանյանն ընդունել է Զբոսաշրջության կոմիտեի նախագահի գլխավորած պատվիրակությանը Սերժ Սարգսյանը հարգանքի տուրք է մատուցել ապրիլյան քառօրյա պատերազմի հերոսների հիշատակին Ում պատճառով է ՆԱՏՕ-ն դադարել քննարկել Ռուսաստանի հետ հարաբերությունների վերանայման հարցըՀասրաթյան փողոցում անվադողեր են այրվել. դեպքի վայր է մեկնել 2 մարտական հաշվարկ Նիկոլը վերածվել է քաղաքական խրթվիլակի, որը չի հենվում ոչ իր թիմի, ոչ էլ ժողովրդի աջակցության վրա. Արմեն ՀովասափյանՍրբուհի Գալյանը «Արմավիր» ՔԿՀ-ում ծանոթացել է ազատազրկված անձանց պահման պայմաններին Ֆրանսիացի քաղաքական գործիչը Կալլասին «ոչնչություն» է անվանելԳյումրեցին զզվել է ղզիկ թրաշամանուկներից և պատրաստ է իշխանությունը վերադարձնել նախկինին. Քոչարյան Գազ չի լինելու Այսօր ՀՀԿ-ի հիմնադրման 35-րդ տարին էՍպիտակ տունը փորձում է հաշվարկել Գրենլանդիայի արժեքըՈղբերգական դեպք Հրազդանում. հայտնի հրուշակագործին կախված են հայտնաբերել (ֆոտո) Երկար ժամանակ ջուր չի լինի Տեսնում եմ, որ «միասնական» ընդդիմության ղուկասյանական թևը որևէ նման տարբերակները քննարկելու տրամադրվածություն չունի․ էաղաքագետ Լռության հետևանքով կորում է Գյումրու ընտրություններում հաղթանակի Էֆեկտը. ԱԱԾ տնօրենի նախկին պաշտոնակատար Մյանմայում երկրաշարժի զոհերի թիվը հասել է 2886-ի (լուսանկարներ)Լիլիթ Մակունցը մասնակցել է ԱՄՀ կազմակերպած ընդունելությանը․ անդրադարձ է եղել գլոբալ տնտեսական մարտահրավերներին Ավարտվել է «Սևան ազգային պարկ»-ի նախկին տնօրենի վարույթի նախաքննությունը․ նոր մանրամասներ 9 տարի առաջ այս օրը Ադրբեջանն իր առաջ խնդիր էր դրել` ռազմական արկածախնդրության միջոցով լուծել ղարաբաղյան կոնֆլիկտը. Տիգրան ԱբրահամյանԳյումրիից «Պապի ընտրության» սպիտակ ծխի եռօրյա սպասումն իրականում խոսում է շատ լուրջ խնդրի մասին․ Վահե Հովհաննիսյան Կիմա տատիկին մեղադրանք են առաջադրել․ Մելիքյան Ձեր աշխատանքը մեթոդական ձեռնարկ է՝ «Երևանի կանաչապատման մեջ արգելված մոտեցումները» վերնագրով. Քրիստինա Վարդանյան Ի՞նչ են հուշում աստղերն այսօր. Աստղագուշակ ապրիլի 2-ի համարՏարադրամի փոխարժեքները ապրիլի 2-ին Երևանում 26-ամյա աղջիկը պղպեղային օդամղիչով փչել է քաղաքացու աչքերին, ով տեղափոխվել է հիվանդանոց Արցախում Ադրբեջանի կողմից ցեղասպանության գործով նախաքննությունը շարունակվում է. ՔԿ ՄԻՊ-ն ու ՔՊ-ական պատգամավոր Հասմիկ Հակոբյանն այցելել են «Աբովյան» քրեակատարողական հիմնարկ (Լուսանկարներ) «Հրապարակ». Հրաժարվե՞լ է, թե՞ հրաժարեցրել են«Ժողովուրդ». Արսեն Թորոսյանն ընդդեմ ֆուտբոլասերների. կամ Փաշինյանի տխրությամբ ուրախացողը«Հրապարակ». Աննա Վարդապետյանը կրկին ԱԺ կգնա«Հրապարակ». ՔՊ-ականները «սարքել են» Վիլեն Գաբրիելյանի գլխին«Հրապարակ». Արցախցիները բացատրություն են պահանջել Վիտալի Բալասանյանից«Ժողովուրդ». Արցախցիները մեծ հանրահավաքի են պատրաստվում. իրավունքի խնդիր կա«Ժողովուրդ». Ներքին գործերի նախարարի թեկնածու են փնտրում. Արփինե Սարգսյանը հեռանում էՄիլիարդավոր դոլարների ծախսեր և աստղային հյուրեր․ ինչ է հայտնի տարվա հարսանիքի մասին