Սպասվում է ՀՀ-ի ու Ադրբեջանի սահմանազատման հանձնաժողովների հանդիպում Այս նկարի ո՞ր թվերի մեջ էիք պատկերացնում ձեզ ութ տարի առաջ․ Արմեն Աշոտյան Ոչ սահմանված տեղում առեւտրի իրականացման մասով, շուրջ 137 արձանագրություն է կազմվել (տեսանյութ) Ուկրաինան Ճապոնիայից և Կանադայից ստացել է 690 միլիոն դոլար Սուրբ Եկեղեցու դեմ տարատեսակ հարձակումների մտահոգություններով ալեկոծ են մեր հոգիները․ Գարեգին Բ Վաղը Բաքվի դատարանում կշարունակվի Ռուբեն Վարդանյանի նկատմամբ շինծու «դատավարությունը» Ընտրություններ, Եկեղեցու ճգնաժամ և Ալիևի խաղաղության խաղը (տեսանյութ) Հիմնավոր տեղեկություններ կան. Արթուր Հովհաննիսյանը` Մայր Աթոռը ՀՀ-ից տեղափոխելու հարցի մասին (տեսանյութ) 2025թ-ի ընթացքում X քանակի ընկերություններ ռազմական արտադրանք արտահանելու լիցենզիա են ստացել. նախարար (տեսանյութ) Արտառոց դեպք՝ Երևանում, ամուսինը նկատել է, որ կինը ձեռքը դրել է մեկ այլ տղամարդու ուսին, ու փորձել է հանդիպել վերջինի հետ Էրդողանը հետաձգել է փետրվարի 16-ին նախատեսված ԱՄԷ այցը՝ Ալ Նահյանի հիվանդության պատճառով CCAF-ը խիստ դատապարտում է Նիկոլ Փաշինյանի արշավը Հայ Առաքելական Եկեղեցու դեմ․ հայտարարություն
Իսրայելը մտադիր է ամբողջությամբ բացել օդային տարածքը
Իսրայելի տրանսպորտի նախարար Միրի Ռեգևը հայտարարել է, որ Իսրայելը առաջ է տանում իր օդային տարածքն ամբողջությամբ բացելու ծրագիրը՝ ավելացնելով թռիչքների քանակը, երկարացնելով օդանավակայանների աշխատանքային ժամերը և վերադարձնելով օտարերկրյա փոխադրողներին: Այս մասին հայտնում է The Times of Israel-ը։
«Ես Իսրայելի օդանավակայանների վարչությանը հանձնարարել եմ պատրաստվել անվտանգ վերադարձի գործողության վերջին փուլին: Պլանը կիրականացվի երկու պայմանների պահպանմամբ՝ ներքին զորքերի հրամանատարության կողմից սահմանափակումների վերացում և անվտանգության ու հետախուզության մարմինների հետ համակարգում»,- նշել է Ռեգևը:
Սպասվում է ՀՀ-ի ու Ադրբեջանի սահմանազատման հանձնաժողովների հանդիպում Այս նկարի ո՞ր թվերի մեջ էիք պատկերացնում ձեզ ութ տարի առաջ․ Արմեն ԱշոտյանՌյուտեն Ռուսաստանն անվանել է ՆԱՏՕ-ի համար «երկարաժամկետ սպառնալիք»Ոչ սահմանված տեղում առեւտրի իրականացման մասով, շուրջ 137 արձանագրություն է կազմվել (տեսանյութ)Գերմանիայում հայտարարել են՝ Ուկրաինան երկրորդ պլան է մղվում Եվրոպայի համարՈւկրաինան Ճապոնիայից և Կանադայից ստացել է 690 միլիոն դոլար Իրանն ընդունել է տեխնիկական բանակցություններ IAEA -ի միջուկային գործակալության հետՍուրբ Եկեղեցու դեմ տարատեսակ հարձակումների մտահոգություններով ալեկոծ են մեր հոգիները․ Գարեգին Բ Հիվանդանոցը պարտավորվել է փոխհատուցում վճարել ուշ հայտնաբերված քաղցկեղի համարՎաղը Բաքվի դատարանում կշարունակվի Ռուբեն Վարդանյանի նկատմամբ շինծու «դատավարությունը»Նեթանյահուն պահանջել է, որ Իրանը զրկվի ուրան հարստացնելու ցանկացած հնարավորությունիցԸնտրություններ, Եկեղեցու ճգնաժամ և Ալիևի խաղաղության խաղը (տեսանյութ)Հիմնավոր տեղեկություններ կան. Արթուր Հովհաննիսյանը` Մայր Աթոռը ՀՀ-ից տեղափոխելու հարցի մասին (տեսանյութ) AI‑ի արագ զարգացումն առանց համատեղ միջազգային կարգավորման մեծացնում է դրա հնարավոր ռիսկերը2025թ-ի ընթացքում X քանակի ընկերություններ ռազմական արտադրանք արտահանելու լիցենզիա են ստացել. նախարար (տեսանյութ)Արտառոց դեպք՝ Երևանում, ամուսինը նկատել է, որ կինը ձեռքը դրել է մեկ այլ տղամարդու ուսին, ու փորձել է հանդիպել վերջինի հետՈւկրաինան չի կրկնի 2014 թվականի սխալը․ ԶելենսկիԷրդողանը հետաձգել է փետրվարի 16-ին նախատեսված ԱՄԷ այցը՝ Ալ Նահյանի հիվանդության պատճառով CCAF-ը խիստ դատապարտում է Նիկոլ Փաշինյանի արշավը Հայ Առաքելական Եկեղեցու դեմ․ հայտարարությունԻսրայելի կառավարությունը նոր քայլեր է հաստատել Արևմտյան ափում, պաղեստինցիները խոսում են «փաստացի միացման» մասինՀայտնի է Ժնևում Ուկրաինայի հարցով բանակցությունների թեմաներից մեկըFT․ Ռյուտտեի դիրքորոշումը ԱՄՆ-ի հարցում տարաձայնություններ է առաջացրել ՆԱՏՕ-ում և ԵՄ-ումՄարգարիտա Սիմոնյանը խոսել է քաղցկեղի դեմ պայքարի ընթացքի մասինՈւկրաինայի բնակիչները շաբաթներ շարունակ այրում են «Ուկրաինայի փոստ»-ի մասնաճյուղերըԱմենայն հավանականությամբ Youtube-ի մոնետիզացիան ապրիլի վերջին-մայիսի սկզբին կակտիվացվի. ԲՏԱ նախարարՀօգուտ ՀՀ-ի՝ կբռնագանձվի 1 միլիոն 600 հազար ԱՄՆ դոլարին համարժեք դրամ. դատախազությունԲալթիկ ծովում տեխնիկական խափանման պատճառով շարքից դուրս է եկել գերմանական սառցահատըԱրևմուտքում հիասթափեցնող եզրակացությունների են հանգել Եվրոպայի և Միացյալ Նահանգների միջև հարաբերությունների վերաբերյալԱռանց բժշկի նշանակման մի տվեք հազը ճնշող դեղեր ձեր երեխաներինՈՒՂԻՂ. ՀՀ բարձր տեխնոլոգիական արդյունաբերության նախարար Մխիթար Հայրապետյանի մամուլի ասուլիսըԳերմանական մամուլը Մյունխենի համաժողովը Զելենսկու համար անհաջող է գնահատելElement Group-ը 2026-ին նախատեսում է արտադրել շուրջ 200 հազար չիպ քաղաքացիական անօդաչուների համարԿան. Իսրայելը 1967 թվականից ի վեր առաջին անգամ հաստատեց Արևմտյան ափի հողերի գրանցումըՀԴՄ կիրառման,վարձու աշխատողի չձևակերպման և անկանխիկ գործառնությունների խախտման դեպքեր են արձանագրվելՏեղի է ունեցել Սահմանադրական բարեփոխումների խորհրդի հերթական նիստը Աֆղանստանի կառավարության խոսնակ. ԱՄՆ-ի հնարավոր հարվածի դեպքում Իրանը կպահպանի ռազմական առավելությունըՄԻԵԴ–ը ՀՀ կառավարությունից պահանջել է Տոնոյանի գործի վերաբերյալ դիրքորոշում ներկայացնելՄիքայել արքեպիսկոպոս Աջապահյանը «Իզմիրլյան» ԲԿ-ից դուրս կգրվի վաղը Շնորհավորում եմ ՔՊ ընկերներիս ներկուսակցական ժողովրդավարության նշաձող սահմանելու համար. ՄիրզոյանBild: Գերմանիան ևս վեց ամսով կերկարաձգի սահմանային վերահսկողությունը Բրիտանական ոստիկանությունը խնդրում է գաղտնիություն պահպանել Էփշտեյնի գործով նամակագրության վերաբերյալ Կիմ Չեն Ընը փողոց է բացել Կուրսկի շրջանն ազատագրած հյուսիսկորեացի զինվորների պատվինԶաքյան փողոցում հրդեհ է բռնկվել «Opel»-ում Քննարկվել է ընտրական իրավունքի իրականացման կառուցակարգերին վերաբերող դրույթներըՆեթանյահուն պահանջել է, որ ՀԱՄԱՍ-ը զինաթափման փուլում հանձնի 60,000 գնդացիրԱյդ տեսակ մարդկանց հարցերը մեզ համար լինելու են ամենավերջին շարքում. քաղաքապետ Ծարավ աղբյուրի թաղամասում մանկապարտեզի կառուցման աշխատանքները կսկսվեն Հրայր Թովմասյանի վերաբերյալ կայացված մեղադրական դատավճիռը մտել է օրինական ուժի մեջԵրևան համայնքի վարչական տարածքում ապամոնտաժվել է 252 գովազդ Նեթանյահուն պահանջել է, որ Իրանը զրկվի ուրանը հարստացնելու բոլոր հնարավորություններից