Պարզվել է Աջափնյակում մեկ անձի սպանություն, ինչպես նաև 7 անձանց նկատմամբ սպանության փորձ կատարած անձի ինքնությունը Երևանում վթար է եղել․ մոպեդավարը հիվանդանոցում է Նիկոլ Փաշինյանի ընտրազանգվածն անցնում է Վարդան Ղուկասյանի կողմը․ նախընտրական դիտարկումներ (տեսանյութ) Տարեվերջին պարտքի գումարն արդեն իսկ ճշգրտվել է․ ՏԿԵՆ Միջազգային մեծ վերադասավորում․ միջուկային գործարքներ, վերջնագրեր և փակվող դռներ (տեսանյութ) Պետական քաղաքականության հիմքում մարդու բարեկեցությունն ու երկրի անվտանգությունն են. Խաչատուրյան ԱՄՆ Գերագույն դատարանը չեղյալ է հայտարարել Թրամփի գլոբալ մաքսատուրքերը Պետք է կանխել Փաշինյանի 3-րդ անգամ ընտրվելը, ինչպես եղավ Սերժ Սարգսյանի պարագայում. Անի Սամսոնյան (տեսանյութ) Բյուրավանի Սուրբ Գրիգոր Լուսավորիչ եկեղեցում կատարվել է Հանգստյան ժամերգություն և հոգևոր խորհրդածություն Մահացել է Ճամբարակի առողջության կենտրոնի տնօրեն, վիրաբույժ Արմենակ Մելքումյանը Մարտի սկզբին ջերմաստիճանը նորմայից ցածր կլինի․ հարկ է խուսափել ծառերի վաղ էտումից ՀՀ ՀՆԱ-ն նախորդ տարվա համեմատ աճել է 7,2%-ով․ Պապոյան
Ժամանակավորապես կդադարեցվի Երևանի և մարզերի որոշ հասցեների էլեկտրամատակարարումը
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ սեպտեմբերի 19-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
11:00-17:00 Տպագրիչների փ. 3, 5, 5ա 8 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Հանրապետության փ. 62, 62ա, 69, 71, 79 շենքեր, Թումանյան փ. 11, 11ա, 33-41, 35ա, 35բ շենքեր, Թումանյան 2-րդ փակուղի 2-11 առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նալբանդյան փ. 90, 96, 98 շենքեր, Վարդանանց փ. 5Ա շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Սայաթ-Նովայի պող. 35, 37 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Սախարովի փ. 4-21 առանձնատներ, Մաշտոցի պող. 5, 5ա, 5բ, 5գ, 5դ, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 27ա շենքեր, Սարյան փ. 1, 1ա, 3, 4, 5, 7-17, 36, 38, 40, 40ա շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Բուզանդի փ. 1 շենք, Ֆիրդուսի փ. 52-80 առանձնատներ, Չայկովսկու փ. 15, 30, 34 առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Թաիրովի փ. 46/81 շենք, Նորագյուղ թաղ. 1-369 առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Պուշկինի փ. 37, 39, 41, 50, 52, 54 58-72, 64 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Փարպեցի փ. 1ա, 4, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 20 շենքեր,