Սեպտեմբերի 26-ին լույս չի լինելու
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ սեպտեմբերի 26-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
11:00-17:00 Մաշտոցի պող. 49, 51 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Կողբացի փ. 49, 51, 53 շենքեր, Պուշկինի փ. 31, 33 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Թումանյան փ. 15, 15/1, 22, 24, 26, 26ա շենքեր, Թումանյան 2-րդ անցուղի 2-21 առանձնատներ, Նալբանդյան փ. 17, 19, 21, 23 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նալբանդյան փ. 27/25, 29, 35/38 շենքեր, Խանջյան փ. 15 շենք, Վարդանանց անցուղի 4, 6 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Սայաթ-Նովայի պող. 23, 25 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-17։00 Գրիբոյեդովի փ. 12-60 շենքեր, Մամիկոնյանց փ. 23-25, 27-29Ա, 40-40/2, 42-44 շենքեր, թիվ 14 դպրոց, Տիգրանյան փ. 6-6/1, 10-14, 11-13, 19-21 շենքեր, թիվ 54 դպրոց, Կոմիտասի պող. 51-51/18, 55, 57, 60-64 շենքեր, Արղության փ. 29-40 շենքեր,
11։00-17։00 Բուսաբանական փ. 4-18, Գերցենի փ. 2-20, Էմինեսկու 2 փողոց 7-24 առանձնատներ, Մյասնիկյան պող. 6-57 առանձնատներ, Ներսիսյան փ. 7 (Արյունաբանական և 8-րդ հիվանդանոց), Պարույր Սևակի փ. 5/7-7, 9-11/1 շենքեր և 5/7 առանձնատուն, Դավիթ Անհաղթի փ. 6/1-6/6, 19, 19Ա շենքեր, Հասրաթյան փ. 34/4 առանձնատներ, Ահարոնյան փ. 8-16 շենքեր, թիվ 182 մանկապարտեզ, «Իզմիրլյան» բժշկական կենտրոն, «Ուիգմոր Քլինիք» բժշկական կենտրոն,