11:00-13:00 Բյուրական, Ագարակ, Աղձք, Փարպի, Բազմաղբյուր, Ղազարավան, Անտառուտ, Օրգով և Տեղեր գյուղեր,
12:00-16:00 Ոսկեհատ և Ագարակ գյուղեր մասնակի,
10:00-12:00 Մասիս քաղաք՝ 1-7 փողոցներ մասնակի, Հերացի, Դպրոցականների, Հանրապետության, Արարատյան, Ազատամարտիկների, Գարեգին Նժդեհի, Շիրակի, Շիրազի փողոցներ մասնակի, 1-6 թաղամասեր մասնակի և Նոր թաղամաս մասնակի, «Տելեկոմ Արմենիա» ընկերություն, Կադաստր, Քաղաքապետարան, Երաժշտական դպրոց, Շուկա և հարակից խանութներ, Դաշտավան գյուղ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-14:00 Մասիս քաղաք՝ Կայարան, 2-րդ թաղամասեր մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նորաբաց և Սայաթ-Նովա գյուղեր, Նիզամի, Դարբնիկ, Զորակ, Դարակերտ գյուղեր մասնակի,
11:00-15:30 Արարատ քաղաք` Շահումյան, Արարատյան փողոցներ մասնակի, Ոսկու կորզման ֆաբրիկայի բանավան մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10:00-11:30 Նորաշեն, Վերին Արտաշատ գյուղեր մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10:00-16:00 Եղեգնավան, Լուսառատ, Նոյակ գյուղեր, Փոքր Վեդի գյուղ մասնակի, Արարատ գյուղ՝ Զինմաս, «Էլ Թի Բի», «Հայ առաքելական եկեղեցի Խոր Վիրապ» վանք, Եղեգնավան գյուղ՝ «Ա. Ղազարյան», «Դուշունց Վիկտորիա» ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «Վիվա Արմենիա» ընկերության բջջային կայան,