10:30-13:30 Հերհեր գյուղ,
11։00-12։00 Աբովյան քաղաք՝ թիվ 2 դպրոց և հարակից բնակիչ և ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-16։00 Նոր Գեղի գյուղ՝ «Կոյուղի» թաղամաս և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Արզնի համայնք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Բյուրեղավան քաղաքի ոչ բնակիչ-բաժանորդներ մասնակի, «Բյուրեղաշող», «Գոլդեն Ֆլաուեի», «Արզնի Էքսպրես», «Վյակ», «Էյ Էլ Թի», «Արզնի Գրուպ», «Արզնի Էսթետիկա», «Լուսիմա», «Ե/Գ Առողջարան» ՍՊԸ-ներ, Հանգստի գոտի, «Կ․ Պողոսյան» և «Ա․ Ահարոնյան» ԱՁ-ներ, Սեփականատերեր՝ «Մ․ Հարությունյան», «Նարեկ Առաքելյան», «Վ․ Մանուկյան», «Վ․ Հակոբյան», «Նարեկ-95» ընկերություն, «Մանո», «Սանատորիա», «Խաչմերուկ» «Գետաշեն» «Սառնարան», «Գերեզմաններ» և «Գյուղապետարան» թաղամասեր,
11։00-17։00 Քանաքեռավան համայնք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներն ամբողջությամբ, Զովունի գյուղ՝ 2 և 3 փողոցներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «Վեոլիա Ջուր» ընկերություն, «Զովունի» այգեգործական ընկերություն, Զովունի գյուղն ամբողջությամբ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդեր, Զովունի գյուղ՝ 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 38, 39, 40 փողոցներ, «Արագիլ» այգեգործական ընկերություն, զորամաս և ԱԻՆ,