Մարզերում և Երևանում երկար ժամանակ լույս չի լինելու
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հոկտեմբերի 8-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
ժամը՝ 10։00-16:00-ն ընկած ժամանակահատվածում կարգաբերական աշխատանքների իրականացման նպատակով՝ Երևանի Դավթաշեն 1-ին թաղամասի էլ․ սնուցումը 3 ժամով կդադարեցվի:
11։00-17։00 Ամիրյան փ. 20-28 շենքեր և 76-80 առանձնատներ, Բուզանդի փ. 85-107 առանձնատներ, Նալբանդյան փ. 25/14 շենք, Պուշկինի փ. 37, 39, 40, 41, 43-51 շենքեր, Փարպեցի փ. 4, 6, 10, 12 շենքեր, Մաշտոցի պող. 17, 19, 21, 23, 25 շենքեր, Արամի փ. 64-88, 86 առանձնատներ, Եկմալյան փ. 1-16 առանձնատներ, Սարյան փ. 21 շենք,
11։00-17։00 Արաբկիր 17 փողոց 3/3, 25-27; 27 փողոց 1/4-1/6; 39 փողոց 2 շենքեր, Սևաստոպոլյան փ. 67/4 շենք, Կիևյան փ. 1 շենք, Հր.Քոչարի փ. 44, 228-228/1 շենքեր և 44/3 առանձնատուն, Վ․ Դավթյան փ. 51 շենք, Ռիգայի փ. 9 առանձնատուն, Թբիլիսյան խճուղի 9/6-115/1 շենքեր և 13/1-13/17 առանձնատներ, Շրջանցիկ թունել 1/3-307/1, 13/10-23/6 առանձնատներ,
11։00-17։00 Սարկավագի փ. 32/19-42/6 առանձնատներ, Հասրաթյան փ. 16/10-80/4 առանձնատներ, Ֆանարջյան փ. 48/7-52/7 առանձնատներ, Դավիթ Անհաղթի փ. 6, 17 շենքեր,