10:30-14:30 Սարավան, Սարալանջ և Ուղեձոր գյուղեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10:30-16:00 Մալիշկա գյուղ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-15։00 Եղվարդ քաղաք մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «Ա․ Հարությունյանե Ա/Ձ, «Տիգրան Մեծ» և «Արայի» ՓԲԸ-ներ, Սեփականատերեր՝ «Մ․Թումանյան», «Ի․Սարգսյան», «Ս․Թադևոսյան», «Ա․Խաչատրյան», «Մ․Կարապետյան», Ազատամարտիկների թաղամաս, Շիրակի, Թումանյան, Չարենցի, Սաֆարյան փողոցներ մասնակի, Հովհաննիսյան, Տերյան, Գագարինի, Շինարարների, Ղազարյան և Կնունյանց փողոցներ,
11։00-17։00 Աբովյան քաղաք՝ Հանրապետության փ. 15 շենք, Օգոստոսի 23 փողոց 4 շենք, «Էվոկաբանկ», «Արդշինբանկ» ընկերություններ, «Աբովյան քաղաքի շախմատի դպրոց» ՀՈԱԿ, «Հայաստանի ԴՕՍԱԱՖԻ ՀԿ-ի Աբովյանի ավտոդպրոց» ՍՊԸ, Մայակովսկի գյուղ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Քասախ գյուղ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Զովունի համայնք՝ 34, 35, 36, 37 փողոցների բաժանորդներ, Պարույր Սևակի, Արաբկիրի, Ն․Ավետիսյան, Սեդրակ Ջալալյան, Ա․ Հարությունյան, Կարեն Դեմիրճյան, Շիրազի, Խաչանովի, Վահան Տերյան փողոցներ, Գարեգին Նժդեհի փ. 1, 3, 5, 9, 9/1 շենքեր, Վազգեն Սարգսյան փ. 5, 7, 9 շենքեր, Վազգեն Սարգսյան փողոց 1-ին փակուղի, Ջրվեժ՝ Բանավան և Մայակ թաղամասեր,