Հայաստանի մի շարք հասցեներում էլեկտրաէներգիայի անջատումներ կլինեն
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հոկտեմբերի 17-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
Երևանի Կենտրոն վարչական շրջան՝
11։00-17։00 Նար-Դոսի փ. 39, 43, 48-75 առանձնատներ, Ռոստոմի փ. 20-33 առանձնատներ, Եր․ Քոչարի փ. 21/1, 22, 23, 23/7, 25, 27, 28 շենքեր, Զավարյան փ. 57/19 շենք և 18, 47, 20-55 առանձնատներ, Տոլստոյի փ. 8-64 առանձնատներ, Արհեստավորների փ. 91-163 առանձնատներ, Գրողների փ. 3, 16 առանձնատներ, Խորենացու 6-12, 33 շենքեր, Զավարյան 57/19 շենք,
Երևանի Արաբկիր վարչական շրջան՝
11։00-17։00 Արաբկիր 25 և 27 փողոցների 1-13 առանձնատներ, Արաբկիր 23, 25 և 27 փողոցների 1/2-17 շենքեր, Ռիգայի փ. 126/4 շենք, Ա․ Ավետսյան փ. 2-4 շենքեր, Բաղրամյան պող. 68 շենք, Համբարձումյան փ. 1-3 շենքեր, Գերցենի փ. 25 շենք,
Երևանի Քանաքեռ Զեյթուն վարչական շրջան՝
11։00-17։00 Ուլնեցի փ. 15-56/6, 32/22, 50/5-50/7 շենքեր և 31-58/17 առանձնատներ, Դավիթ Անհաղթի փ. 6-6/8 շենքեր, Ռուբինյանց փ. 5/14, 27/3, 27/21, 29 շենքեր և 27/4-27/13, 27/15-27/107, 27/7-27/84 առանձնատներ, Ռուբինյանց փողոց (Հարավ Կովկասյան) առանձնատուն, Ներսիսյան փ. 7 շենք (Արյունաբանական), «Իզմիրլյան» բժշկական կենտրոն, Ներսիսյան փ. 3, 10Ա, 14/1 շենքեր, Պարույր Սևակի փ. 5/7-7, 8, 8/1, 8/2, 9-11/1, 51/2-51/11 շենքեր և 5/7 առանձնատուն, Դավիթ Անհաղթի փ. 6/1-6/6, 6/2-6/6, 11, 19, 19Ա շենքեր և 13/6 առանձնատուն, Հասրաթյան փ. 34/4 առանձնատուն, Ահարոնյան փ. 1/7-1/9, 8-16 շենքեր, թիվ 182 մանկապարտեզ, «Ուիգմոր Քլինիք» բժշկական կենտրոն, Ազատության պող. 26/9 շենք, Հյուսիսային ճառագայք 17, 18 շենքեր, Արաբկիր 49 փողոց 2-30; 51 փողոց 3-6 շենքեր, Արաբկիր 39 և 47 փողոցներ, Դրոյի փ. 15 շենք և 22/9 առանձնատուն, Գերցենի փ. 25 առանձնտուն, Ավետիսյան փ. 2-4 շենքեր, Համբարձումյան 1-3 շենքեր, Բաղրամյան պող. 68 շենք,
Երևանի Ավան վարչական շրջան՝
11:00-17:00 Աճառյան փողոց 1-ին նրբանցքի առանձնատներ, Աճառյան փողոց 28 շենք` ՀՀ ՆԳՆ փրկարար ծառայության մասնաշենք, «Ավան» հոգեկան առողջության կենտրոն, թիվ 4 մսուր-մանկապարտեզ, Քարշիչ ենթակայան և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Բուսաբանական փ. 32/2 առանձնատուն,