10:30-16:30 Արգել, Քարաշամբ, Թեղենիք համայնքներն ամբողջությամբ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-12։00 Գյումրի քաղաք՝ Երևանյան խճուղու ունիվերսամի հետնամաս,
11:00-14:00 Գյումրի քաղաք՝ Անի թաղամասի Պ. Սևակի փողոց, Շիրակի պետական համալսարանից մինչև Պ. Սևակի փողոցի վերջնամաս, 7, 11, 13 փողոցներ, թիվ 11 դպրոց, «Պարտեզ» խանութ և հարակից տարածքներ,
11։00-15։30 Գյումրի քաղաք՝ «Շիրակ Մոլ» առևտրի կենտրոն, «ՕԿԵՅ» սուպերմարկետ և հարակից տարածքներ,
11:00-13:00 Անիի տարածաշրջան, Մարալիկ քաղաք՝ 2-րդ, Նոր, Եկեղեցու թաղամասեր, Արկադի Տեր-Թադևոսյան փողոց, Մարալիկի Առողջության Կենտրոն, Զինկոմիսարիատ, Դատարանի շենք, «Ծիրան» խանութ, «ՍինոՀիդրո» շինարարական բազա,
11:00-15:00 Անիի տարածաշրջան՝ Շիրակավան գյուղի 1, 2, 4, 5 փողոցներ,
11:00-17:00 Ախուրյանի տարածաշրջան՝ Կառնուտ, Հովիտ, Բասեն, Ջրառատ գյուղեր, Ախուրյանի գազալցակայան, «Գազ-Կոմպրես Գրուպ» ՍՊԸ, «Ճանշին» ԲԲԸ և հարակից օժանդակ շենքեր, «ՅՈՒՄՍ» ՍՊԸ, Ախուրյանի բենզալցակայան, Ախուրյանի Մոր և Մանկան Առողջության Կենտրոն, «Ախուրյան» Առողջության Կենտրոն, Ախուրյանի Ոստիկանության բաժին, Ախուրյանի զինկոմիսարիատ, Ախուրյանի Հացի գործարան, «Յուքոմ» և «Վիվա-Արմենիա» ընկերությունների Ախուրյանի գրասենյակներ, Կառնուտ համայնք՝ «Կոոպշին» ՍՊԸ, «Մերձմոսկովյան» քարաջարդիչներ, «Վարդան Աղբյուր» ընկերությունը, «Մերձմոսկովյան» և «Արգիկ» ԲԲԸ-ներ, Ախուրյանի նեֆտոբազա, «Շիրակ» ջրօգտագործողների ընկերություն և Ջրաշինարարների բանավան,
10։00-12։00 Դիտավան, Ազատամուտ, Աչաջուր, Կայանավան, Այգեհովիտ, Վազաշեն, Լուսաձոր, Լուսահովիտ, Ակնաղբյուր, Խաշթառակ գյուղեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,