Հարցում քաղաքացիներին․ բոլոր կուսակցությունները աշխատում են միայն իրենց օգտի համար (տեսանյութ) Կասեցվել է «Էվրի Դեյ» ՓԲԸ-ին պատկանող խմելու ջրի արտադրամասի արտադրական գործունեությունը ԱՄՆ-ը Թեհրանին չի խնդրել հրաժարվել ուրանի հարստացումից․ Իրանի ԱԳՆ Շիրակի մարզում կրկին կին է ձերբակալվել. Իրավապաշտպան Ամեն ջանք գործադրելու ենք մեր ժողովրդի՝ Արցախ վերադառնալու իրավունքը իրացնելու համար. Արցախի ԱԺ Politico. ԱՄՆ-ն կարձագանքի եվրոպական զենքի շուկա մուտք գործելու հնարավոր սահմանափակումներին 35-ամյա ուղևորը իրավախախտումը չարձանագրելու համար փորձել էր կաշառել պարեկներին (տեսանյութ) Հայաստանի դատավորներն իրենց օժտել են կաթողիկոսական իշխանությամբ. Տեր Մաղաքիա Քաղաքացիներն ահազանգում են, որ դեկտեմբեր և հունվար ամիսներին էլեկտրաէներգիայի համար վճարել են կրկնակի, եռակի․ Գառնիկ Դանիելյան Չկա աշխարհում մեկ այլ ժողովուրդ, որին նման հետեւողականությամբ նպատակադրված եւ հաջողությամբ խաբեն. Արմեն Աշոտյան Միայն մեր ղեկավարությունն է, որը առանձնացրել է գերիների ազատ արձակման հարցը խաղաղության գործընթացից. ադրբեջանագետ Կալլասը վստահ է, որ ԵՄ արտաքին գործերի նախարարները փետրվարի 23-ին կհաստատեն 20-րդ պատժամիջոցների փաթեթը
Լույս չի լինելու․ հասցեներ
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ նոյեմբերի 12-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
11։00-17։00 Տիգրան Մեծի պողոտա 23-31 շենքեր, Արհեստավորների փողոց 3-14 առանձնատներ, Կիլիկիա թաղամաս մասնակի,
11:00–16:00 Շահսուվարյան փողոց 3-9 շենքեր, Կոմիտասի պողոտա 2-8, 59/7, 61 շենքեր, Բաղրամյան պողոտա 60-66Ա շենքեր, Համբարձումյան փողոց 2-6 շենքեր և 5Ա առանձնատներ, Բարբյուսի փողոց 7, 9, 11, 30, 16-38Ա շենքեր և 1-7 առանձնատներ, Դումանի փողոց 1-3, 12-25/2, 22-51/1 51, 58, 67/3 շենքեր և 2-12Ա առանձնատներ, Քեռու փողոց 1-16, 35, 37, 39, 52/1, 58, 58/1 շենքեր և 11-44, 38, 45-99 առանձնատներ, Սեպուհի փողոց 14 շենք և 1-19 առանձնատներ, Ներսիսյան փողոց 3, 14/1 շենքեր, Կիևյան փողոց 5, 11-17 շենքեր Սևաստոպոլյան փողոց 39 շենք և փողոց 8-26 առանձնատներ, Հակոբյան փողոց 1, 6, 7, 8, 8/2, 9/1, 10, 11, 12 շենքեր, Կալենցի փողոց 3-47/3 շենքեր, Արաբկիր 33 փողոց 3-17/10 և 38 փողոց 1-10 շենքեր, Գյուլբենկյան փողոց 39Բ, 41 շենքեր, Արամ Խաչատրյան փողոց 1, 2Ա, 4, 6, 8 շենքեր և փողոց 1-19, 5-17 առանձնատներ, Էմինի փողոց 2/1, 2/2, 4, 12 շենքեր, Բակունցի փողոց 1 շենք և 1-18, 7-15 առանձնատներ,, թիվ 130 դպրոց, Գյուլբենկյան փողոց 36-40 շենքեր, Բաբայան փողոց 3-34 շենքեր, Դավթյան փողոց 5/1-9 առանձնատներ,
11:00–16:00 Սարկավագի փողոց 106/1-151/2, 126-128/2 131/1-131/2, 145-147/1, 147-151, 151-151/4 շենքեր և 79-98, 84/2-106/11 առանձնատներ, Սարկավագի 3 փողոց և 2 փողոց 3-40; Սարկավագի փողոց 4 նրբանցք, 5 նրբանցք 3-126 առանձնատներ; Սարկավագի փողոց 6 նրբանցք 1-21 առանձնատներ, Թբիլիսյան խճուղի 33-37 շենքեր և 14/8-22/150 առանձնատներ, Աճառյան փողոց 43/21-43/35, Մելիքյան փողոց 5-9, 13-17 շենքեր և 13-32 առանձնատներ, թիվ 161 և 182 մանկապարտեզներ, Պարույր Սևակի փողոց 9-11/1 շենքեր, Ռուբինյանց փողոց 5/14 շենք և 27/15 առանձնատներ, Գերցենի փողոց 25 առանձնատուն,