ՔՈԳՎ ծառայողները հերթական խոշոր բացահայտմամբ այս անգամ հայտնաբերել են 1 կգ 218 գրամ մարիխուանա Ի՞նչ անենք, փակ աչքերով հավատա՞նք մեղադրանքներին, կներեք, բայց չենք հավատում․ պաշտպան (տեսանյութ) Զելենսկին Ճապոնիայից օգնություն է խնդրել ՀՕՊ-ի համար ՀՀ փոխվարչապետն ու Վրաստանի պաշտոնյան անդրադարձել են «Խաղաղության խաչմերուկ» նախաձեռնությանը Լավրովն Արաղչիի հետ քննարկել է Իրանի միջուկային ծրագիրը Արթուր Դավթյանը վնասվածքի պատճառով չի մասնակցի Աշխարհի գավաթի հենացատկ մարզագործիքի ընտրական փուլին Վիետնամի պատերազմի վետերանները դատական ​​հայց են ներկայացրել Թրամփի դեմ՝ ԱՄՆ-ում կամար կառուցելու ծրագրերի պատճառով Տավուշի համայնքային ոստիկանները 68-ամյա տղամարդու տանը ինքնաձիգներ և փամփուշտներ են հայտնաբերել Չարձագանքել․ Մասիս համայնքի ղեկավարի անունով WhatsApp-ում բացվել է կեղծ օգտահաշիվ Պեսկովը պատասխանել է Ուկրաինայի հարցով բանակցությունների հաջորդ փուլի վերաբերյալ հարցին Բազմաթիվ հասցեներում գազ չի լինի փետրվարի 24-ին Ներգաղթային վիզայի բոլոր դիմորդները պետք է ներկայացնեն դատվածություն չունենալու մասին տեղեկանք
Երևանում և 6 մարզում էլեկտրաէներգիայի անջատումներ կլինեն
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ նոյեմբերի 20-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
11։00-17։00 Տիգրան Մեծի պողոտա 23-31, 27, 27ա, 29, 29ա շենքեր, Արհեստավորների փողոց 3-14, 5-118 առանձնատներ, Գրողների փողոց 1, 3 առանձնատներ, Կորի փողոց 12, 16 առանձնատներ, Պարոնյան փողոց 40 շենք («Շտապ օգնություն» ՍՊԸ), Խորենացի փողոց 33 շենք («Տաշիր առևտրի» կենտրոն),
11:00-17:00 Արաբկիր 25 և 27 փողոցների 1-13 առանձնատներ, Արաբկիր 23, 25 և 27 փողոցների 1/2-17 շենքեր, Ռիգայի փողոց 126/4 շենք, Պռոշյան 1-ին նրբանցք 2-62/3, 27-74, առանձնատներ, Դեմիրճյան փողոց 1/2-10, 12-60 առանձնատներ, Այգեկցու փողոց 6-34 առանձնատներ,
10:00-16:00 Շիրազի փողոց 43 հասցե, ՀԱ Գ-1 թաղամաս 1/31 շենք (“ՊԱՆԴԱ ԷՆԵՐՋԻ” ՍՊԸ), ՀԱ Գ-1 թաղամաս 4 տեղամաս մասնակի, ՀԱ Գ-1 թաղամաս 2/5, 17/8 հասցեներ, Նազարբեկյան թաղամաս 33/6, 19/4 հասցեներ, Շիրազի փողոց 27/6 հասցե, Աշտարակի խճուղու 51/27 հասցե, Աշտարակի խճուղու 49 տեղամաս, Սիլիկյան 5 փողոց մասնակի,
11:00-14:00 Նոր Նորք 3-րդ զանգ.՝ Գյուրջյան փողոց 11/5 շենք «Գ» մասնաշենք,
11:00-17:00 Նոր Նորք 1-ին զանգ.՝ Նանսենի փողոց 4/1, 25/3, 26/2 շենքեր, Լվովյան փողոց 25, 27, 27/1, 29 շենքեր, «Մասիվ Պարկ», «Շինսերտիֆիկատ» ՍՊԸ-ներ, Իրանի Իսլամական Հանրապետության դեսպանությանն կից կրթահամալիր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17:00 Նորք 17 փողոցի առանձնատներ, Նորք 17 փողոց 1-ին նրբանցքի առանձնատներ, Դավիթ Բեկի փողոցի առանձնատներ, «Գրին Հիլզ» ՍՊԸ, «Յուքոմ» ՓԲԸ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10:00-16:00 Խաղաղ Դոնի փողոց 1 շենք, Խաղաղ Դոնի փողոց 9 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10։00-14։30 Արտաշատ քաղաք՝ Ս. Հակոբյան, Գոլեցյան, Աթարբեկյան, Մխչյան, Օգոստոսի 23 -ի փողոցներ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-13։00 Դաշտավան, Դարբնիկ, Ազատաշեն, Արբաթ, Գեղանիստ, Գետափնյա գյուղեր, Արգավանդ, Խաչփառ և Ղուկասավան գյուղեր մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-14։00 Մասիս քաղաք՝ Հանրակացարաների, Դպրոցականների փողոցներ մասնակի, 1-6 և Նոր թաղամասեր մասնակի, Երևան-Մեղրի մայրուղին մասնակի և Հիվանդանոց,
11։00-14։30 Նարեկ, Քաղցրաշեն գյուղեր, Այգեզարդ գյուղ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-15:00 Մասիս քաղաք՝ Բաբաջանյան, Հանրապետության, Երևանյան, Ազատամարտիկների և 1-10 փողոցներ մասնակի, 6, 7, 9 նրբանցքներ մասնակի, Սայաթ-Նովա գյուղ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Լուսառատ գյուղ, Փոքր Վեդի գյուղ մասնակի, Նոր Կյուրին, Խարբերդ գյուղեր մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ,
12։00-14։30 Արտաշատ քաղաք՝ Մարքսի, Իսակովի, Անդրանիկի, Արազի, Նարեկացի, Արարատյան, Գայի, Լուսինյան, Խանջյան, Շահումյան, Խարազյան, Մանուշյան, Շիրվանզադեի, Սիսակյան, Փափազյան փողոցներ մասնակի, Երևան-Երասխ մայրուղին մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,