«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ նոյեմբերի 21-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
11։00-17։00 Վարդանանց փողոց 5ա շենք, Բուզանդի փողոց 1 շենք, Ֆիրդուսի փողոց 52-80 առանձնատներ, Չայկովսկու փողոց 15, 30, 34 առանձնատներ,
11:00-17:00 Դումանի փողոց 22-51/1 առանձնատներ, Կալենցի փողոց 3-47/3 առանձնատներ, Արաբկիր 38 փողոց 1-10 առանձնատներ, Արաբկիր 39 փողոց 25-30; 47 փողոց 4/1; 49 փողոց 2-22/5 շենքեր, Բարբյուսի փողոց 1-7 առանձնատներ, Հյուսիասային ճառագայթ 1-17 առանձնատներ,
11:00-17:00 Ռուբինյանց փողոց 8-10, 12/1, 12-16/1, 20, 22-28, 29, 85, 86շենքեր, Գոգոլի փողոց 5Ա-9 շենքեր և 18/1, 21-62, 52-76, 64-86 առանձնատներ, Ռայնիսի փողոց 1-3, 7, 9-11Ա, 13-105, 19-28, 87-90 շենքեր և 2/1-21/1, 44 առանձնատներ, Նորաշխարհային փողոց 17Ա-17Բ շենքեր և 17/2 առանձնատուն, Շովրոյան փողոց 12-16 շենքեր և 1-5 առանձնատներ, Բուսաբանական փողոց 1-18 առանձնատներ, Գերցենի փողոց 3-20 առանձնատներ, Էմինեսկու 2 փողոց 7-24 առանձնատներ, Մյասնիկյան պողոտա 57 շենք և 6-57 առանձնատներ, Սևակի փողոց 106 շենք, Շովրոյան փողոց 5 շենք («ՌՌՌ» հանաքային ջրերի գործարան), «ՀԱՅԿ 2000» ՍՊԸ, Սևակ-Ռուբինյանց փողոցներում հատվող «Վ. Հովհաննիսյան» ոչ բնակիչ-բաժանորդ, «Վրեժ Ավագյան» ոչ բնակիչ-բաժանորդ,
11:00-15:00 Հովհաննիսյան թաղամաս 26/1, 26/2 շենքեր, Իսահակյան թաղամաս 3/1, 3/2, 5, 5/5 շենքեր, թիվ 171 դպրոց, թիվ 289 մսուր-մանկապարտեզ, «Օհանյան» կրթահամալիր, «Կարին» ՍՊԸ, «ԱՄՄԱ» ՓԲԸ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,