Հարյուրավոր հասցեներում լույս չի լինի
Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հունվարի 19-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
11։00-17։00 Դեղատան փողոց 4 շենք, Չայկովսկու փողոց 15, 30, 34 առանձնատներ, Ֆիրդուսի փողոց 52-80 առանձնատներ, Բուզանդի փողոց 1 շենք,
11:00–17:00 Քեռու փողոց 35, 37, 39, 52/1, 58, 58/1 շենքեր և 1–16, 11–44, 38, 45–99 առանձնատներ, Դումանի փողոց 1–3, 51, 58, 67/3 շենքեր և 12–25/2, 2–12Ա, 22–51/1 առանձնատներ, Շահսուվարյան փողոց 3–9 շենքեր, Կոմիտասի պողոտա 2–8, 59/7, 61 շենքեր, Բաղրամյան պողոտա 60–66Ա շենքեր, Համբարձումյան փողոց 2–6 շենքեր և 5Ա առանձնատուն, Բարբյուսի փողոց 7, 9, 11, 30 շենքեր և 1–7, 16–38Ա առանձնատներ, Սեպուհի փողոց 14 շենք և 1–19 առանձնատներ, Ներսիսյան փողոց 3, 14/1 շենքեր, Կիևյան փողոց 11–17, 5 շենքեր, Սևաստոպոլյան փողոց 39 շենք և 8–26 առանձնատներ, Հակոբյան փողոց 1, 6, 7, 8, 8/2, 9/1, 10, 11, 12, շենքեր, Կալենցի փողոց 3–47/3 առանձնատներ, Արաբկիր փողոց 1–10, 38 առանձնատներ, Գյուլբենկյան փողոց 36–40, 39Բ, 41 շենքեր, Արամ Խաչատրյան փողոց 1, 2Ա, 4, 6, 8 շենքեր և 1–19, 5–17 առանձնատներ, Էմինի փողոց 2/1, 2/2, 4, 12 շենքեր, Բակունցի փողոց 1 շենք և 1–18, 7–15 առանձնատներ, թիվ 130 դպրոց,
10:00-16:00 Նոր Նորք 6-րդ զանգված՝ «Խճաքար-Մուսա», «Ծիրան» մարկետ, «Ունիվերսալ Հոսպիտալ Պրոդակտ» ՍՊԸ-ներ, Գյուրջյան փողոց 13, 19, 9/5 առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ։
10:00-16:00 Արշակունյան փողոց 1-ին և 2-րդ նրբանցքների առանձնատներ, և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10:00-16:00 Արշակունյաց պողոտա 296, 302, 318 շենքեր, Արշակունյաց պողոտայի առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Շիրակի փողոց,