Վթարային ջրանջատում Արմավիր քաղաքում
«Վեոլիա Ջուր» ընկերությունը տեղեկացնում է իր հաճախորդներին և սպառողներին, որ վթարային աշխատանքներով պայմանավորված, ս.թ հունվարի 20-ին ժամը 10:00-19:00-ն կդադարեցվի ք. Արմավիր 107 Թաղ. (Արևելյան), Խ. Աբովյանի 110 Թաղ., Խ. Աբովյանի 1-5 նրբանցքների, Լերմոնտովի, Լերմոնտովի 1-5 նրբանցքների, Հանրապետության, Հանրապետության 1-4 նրբանցքների, Գորկի, Սահմանապահների, Սահմանապահների 1-5 նրբանցքների, Նալբանդյանի, Նալբանդյանի 1 Նրբ., Ավետիսյան, Ավետիսյան 1, 2 նրբանցքների, Տիգրան Պետրոսյան, Տիգրան Պետրոսյան 1 Նրբ., Ավ. Իսահակյանի, Կոմիտասի, Կոմիտասի 1 Նրբ., Մ. Մաշտոցի փող., Մ.Մաշտոցի 1-3 նրբանցքների, Վ. Տերյանի, Մուրացան, Մուրացան 1-6 նրբանցքների, Շեվչենկոյի, Շեվչենկոյի 1 Նրբ., Հ. Շիրազի, Հ. Թումանյանի, Հ. Թումանյանի 1-5 նրբանցքների, Գր. Լուսավորչի, Գր. Լուսավորչի 1 Նրբ., Մհեր Մկրտչյան, Մհեր Մկրտչյան 2, 3 նրբ., Ամառանոցային, Լենինականյան թաղ., Ազատամարտիկների, Չարենցի, Չարենցի 1-4 նրբանցքների, Ջիվանու, Ջիվանու 1, 2 նրբանցքների, Պ. Սևակի 8 թաղամասի ջրամատակարարումը: