10։00-12։00 Զորակ և Նիզամի գյուղեր մասնակի,
11:00-16։00 Եղվարդ քաղաք մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, ԱՁ «Ա․ Հարությունյան», «Տիգրան Մեծ» ՓԲԸ, «Արայի» ՓԲԸ, սեփականատերեր՝ «Մ․ Թումանյան», «Ի․ Սարգսյան», «Ս․ Թադևոսյան», «Ա․ Խաչատրյան», «Մ․ Կարապետյան», Ազատամարտիկների թաղամաս, Շիրակի փողոց մասնակի, Թումանյան փողոց մասնակի, Չարենցի փողոց մասնակի, Հովհաննիսյան փողոց, Գագարինի փողոց, Շինարարների փողոց, Սաֆարյան փողոց մասնակի, Ղազարյան փողոց, Տերյան փողոց, Երևանյան փողոց 3, 5, 8 շենքեր, Կնունյանց փողոց, Եղվարդ քաղաք և Զովունի գյուղի ոչ բնակիչ-բաժանորդներ մասնակի, սեփականատերեր՝ «Լիլիթ Հայրապետյան », «Վ․ Եսայան», «Նաիրի» Այգեգործական ընկերություն, Մայրի թաղամաս, «Թամարա և Անի» ՍՊԸ, «Բյուրեղ» արտադրական կոոպերատիվ, սեփականատերեր՝ «Ա․ Ասպոյան», «Լ․ Մկրտչյան», «Ս․ Պողոսյան», «Ս․ Գևորգյան», «Թ․ Հակոբյան», «Ն․ Մուրադյան», «Նաիրիշին», «Ոսկե կաթ», «Երամար», ՍՊԸ-ներ, «Բերիություն» ԲԲԸ, «Գնդասար», «Արմին Լաբ», «Ագորսերվիս» ՍՊԸ-ներ, Զին Մաս, «Գանա Գրիգ», «Կարալանս», «Էլիպս», «Սեմուր Ընդ Կո», «Այմեգա» ՍՊԸ-ներ, Կոնյակի գործարան,
11:00-17:00 Արզնի համայնք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «Արզնի» թռչնաֆաբրիկա, Արզնի գյուղ՝ «Հայրենադարձ» թաղամաս, «Շ. Ի. Ն. Գ. Ը.», «Մինդա», «Մարդանց», «Ալմաքար» ՍՊԸ-ներ, «Երևան Լադա», «Կոմպիմետալ», «Սյունիք», «Արման Փեշտիմադյան» ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
12։00-17։00 Շատվան գյող մասնակի,
10։00-12։00 Իջևան քաղաք՝ Արցախյան փողոց մասնակի:
10:00-16:00 Դավթաշեն թաղամաս 1, 5 փողոցներ մասնակի, Դավթաշեն 4 –րդ փողոց 2/1, 2/2, 2/3, 2/5 շենքեր: