Տարադրամի փոխարժեքները փետրվարի 17-ին Թրամփը կարծում է, որ Ժնևում Ուկրաինայի հարցով բանակցությունները կլինեն պարզ Վարորդական իրավունքի քննական բաժիններում հերթերի հարցը կլուծվի տարեվերջից հետո (տեսանյութ) 50-ամյա վարորդը ոչ սթափ վիճակում «Mercedes»-ով հայտնվել է Արզական բնակավայրի կամրջի տակ՝ գետի ափին Համագործակցության արդյունքում քրեական ոստիկաններն առգրավել են 1 կգ 148 գրամ մարիխուանա Օմանի ԱԳ նախարարը հանդիպել է Արաղչիի հետ ԱՄՆ-ի հետ բանակցությունները նախապատրաստելու համար Թրամփ. Խաղաղության խորհուրդը կհամագործակցի ՄԱԿ-ի հետ կոնկրետ հարցերի շուրջ Օրբանը պահանջով դիմել է Զելենսկուն Ամենայն Հայոց Կաթողիկոսը հրաժարվել է ցուցմունք տալ. ՔՊ-ի 50 ընտրյալները՝ նոր քննության առաջ (տեսանյութ) Վթարային ջանջատումներ են սպասվում Երևանի Կենտրոնում, Շիրակում Բացի թուրքից, բոլորը ձեզ համար թշնամի՞ են․ Արման Աբովյան Բաքվում դատում են ոչ միայն Ռուբենին, այլև ողջ հայ ժողովրդին․ Վարդանյանի ընտանիքի հայտարարությունը
Էլեկտրաէներգիայի ընդհատումներ կլինեն Երևանում և մարզերում․ հասցեներ
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ փետրվարի 17-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
11:00-17:00 Փարպեցի փողոց 4, 6, 10, 12 շենքեր, Մաշտոցի պողոտա 17, 19, 21, 23, 25 շենքեր, Ս․ Երևանցու փողոց 32-73 առանձնատներ, Ռուսթավելի փողոց 17-41, 68-98 առանձնատներ, Եր․ Քոչարի փողոց 21/1, 25, 27 շենքեր, Զավարյան փողոց 57/19 շենք, Կոնդ թաղամաս 34-243 առանձնատներ և 19-189 առանձնատներ մասնակի,
11:00-17:00 Մամիկոնյանց փողոց 40-40/2, 42-44 շենքեր, Տիգրանյան փողոց 9, 19-21 շենքեր, Կիևյան փողոց 2–8, 4/2–4/4, 1–5 շենքեր, Սև Քարեցի Սաքո փողոց 59–92 առանձնատներ, Սևաստոպոլյան փողոց 6, 8–26 շենքեր, Սեպուհի փողոց 18–20, 20–29 առանձնատներ, Կիևյան փողոց 1–2/9, 1Բ, 7 շենքեր, Բարբյուսի փողոց 31–62/1, 60–67 շենքեր, թիվ 63 դպրոց, թիվ 84 մանկապարտեզ, Սունդուկյան փողոց 1–3 շենքեր և 10Ա–12Ա առանձնատներ, Բաղրամյան պողոտա 84/1 շենք, Հր.Քոչարի փողոց 4/9 շենք, Կոմիտաս պողոտա 51–51/18 շենքեր, Կոմիտասի շուկա, Շահսուվարյան փողոց 7 շենք,