«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ փետրվարի 19-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
11:00-17:00 Կիլիկիա թաղամաս մասնակի, Սուրբ Հովհաննեսի փողոց 1-9 առանձնատներ, Թափառաշրջիկների փողոց 1, 2, 12 առանձնատներ, Ֆրիկի փողոց 1-19 առանձնատներ, Ռուսթավելու փողոց 1-59 առանձնատներ, Բայրոնի փողոց 1/1, 3, 10/5 շենքեր, Պարոնյան փողոց 15/5 շենք, Վարդանանց փողոց 5ա շենք,
11:00-17:00 Քուչակ թաղամաս 20, 21, 22, 23, 48, 49 շենքեր, հարակից տարածքների առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Իսահակյան թաղամաս՝ 3/1, 3/2, 5, 5/5, 26/1, 26/2 շենքեր, թիվ 171 դպրոց, «Օհանյան» կրթահամալիր, «Ամմա», «Վեոլիա Ջուր» ՓԲԸ-ներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Մարշալ Խուդյակովի փողոցի առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10:00-16:00 Նազարբեկյան թաղամաս 41, 43, 44 շենքեր, Սիսակյան փողոց 18Ա, 18Բ, 18Վ, 20 շենքեր, ՀԱ Գ-1, ՀԱ Գ-3 թաղամասերն ամբողջությամբ, «Հ2» հեռուստաընկերություն, Բաշինջաղյան նրբանցք, Բաշինջաղյան փողոց 6, 159, 159/1, 161, 163 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Կարապետյան փողոց մասնակի,
10:00-16:00 Օհանովի փողոց 9, 11, 13, 15, 17 շենքեր, Անդրանիկի փողոց 16, 18, 20, 22 շենքեր, թիվ 91 մսուր-մանկապարտեզ ՀՈԱԿ,