Մելիքյանը հանդիպել է Մխիթարյանին. հայտնի է ֆուտբոլիստի դիրքորոշումը հավաքականի վերաբերյալ Կաթողիկոսի նկատմամբ կիրառված արգելքը տագնապալի նախադեպ է. Արգենտինայի հայկական կազմակերպություններ Հունվարին Ադրբեջանը Հայաստան է արտահանել 2.4 միլիոն դոլարի արտադրանք Եթե այդ ինֆորմացիան չհաստատվի, ուրեմն Սիմոնյանի նկատմամբ գործ հարուցեք զրպարտության հոդվածով. Լիդյա Մանթաշյան Համաճարակային իրավիճակը Հայաստանում Արցախի հայաթափման հետ Հայաստանի կողմից սառեցվել են Արցախի անունով բացված բոլոր բանկային հաշիվները Լուկաշենկոն Թրամփին առաջարկել է Վենեսուելայում ստեղծված իրավիճակից դուրս գալու միջոց «Զանգեզուրի միջանցքը» նոր հնարավորություններ է ստեղծում միջտարածաշրջանային համագործակցության համար Ովքե՞ր են այն ՔՊ-ական պատգամավորներն, որոնց չհաջողվեց լինել ՔՊ նախընտրական ցուցակի առաջին փուլի 50-յակում Անապահով ընտանիքին վերադարձվել է բժշկական ծառայությունների համար նախապես վճարված գումարը Ժնևի Վիլլա Լա Գրանժը չի պլանավորում Ուկրաինայի վերաբերյալ բանակցություններ անցկացնել ՀԱՊԿ-ը ուշադիր հետևում է ՀՀ-ի քայլերին․ ՌԴ ԱԳՆ․ Ովքե՞ր են ընդգրված ՔՊ ցուցակում (տեսանյութ)
«Աէրոֆլոտը» կրկին թանկացրել է դեպի Հայաստան թռիչքների տոմսերի գինը. Times.am
Times.am-ը շարունակում է հետևել հայկական ավիաշուկայի անցուդարձին և նորություններին: Ինչպես արդեն տեղեկացրել էին, վերջին շրջանում ավիատոմսերի գները բավական բարձրացել են: Այսպես, երբեմնի 38 եվրո միակողմանի սակագնի փոխարեն ռուսաստանյան «Աէրոֆլոտ» ավիաընկերության սակագները Ռոստով, Սոչի, Մինվոդի ուղղություններով ներկայումս արդեն կազմում է 84 եվրո: Անգամ, եթե տոմսը ձեռք է բերվում վաղօրոք: Համեմատության համար նշենք, որ ընդամենը մեկ շաբաթ առաջ նշված ուղղություններով վաղօրոք ձեռքբերվելիք տոմսի գինը կազմում էր շուրջ 60 եվրո:
Իսկ ահա չվերթից մի քանի օր առաջ տոմս գնելու դեպքում, արժեքը կարող է լինել անհամեմատ ավելի բարձ: Օրինակ, նույն «Աէրոֆլոտը» սեպտեմբերի 27-ի համար Երևան-Սոչի ուղղությամբ միակողմանի տոմսը երեկ առաջարկում էր 354 եվրոյին համապատասխան ՀՀ դրամով: Այս թիվն ավելի քան 9 անգամ բարձր է նախկինում կիրառվող 38 եվրո սակագնից: Հայաստանում կիրառվող տուրքերի հետ միասին նշված ուղղությամբ տոմսը քաղաքացիների համար կարժենա 394 եվրո:
Շարունակությունն՝ այստեղ: