Մելիքյանը հանդիպել է Մխիթարյանին. հայտնի է ֆուտբոլիստի դիրքորոշումը հավաքականի վերաբերյալ Կաթողիկոսի նկատմամբ կիրառված արգելքը տագնապալի նախադեպ է. Արգենտինայի հայկական կազմակերպություններ Հունվարին Ադրբեջանը Հայաստան է արտահանել 2.4 միլիոն դոլարի արտադրանք Եթե այդ ինֆորմացիան չհաստատվի, ուրեմն Սիմոնյանի նկատմամբ գործ հարուցեք զրպարտության հոդվածով. Լիդյա Մանթաշյան Համաճարակային իրավիճակը Հայաստանում Արցախի հայաթափման հետ Հայաստանի կողմից սառեցվել են Արցախի անունով բացված բոլոր բանկային հաշիվները Լուկաշենկոն Թրամփին առաջարկել է Վենեսուելայում ստեղծված իրավիճակից դուրս գալու միջոց «Զանգեզուրի միջանցքը» նոր հնարավորություններ է ստեղծում միջտարածաշրջանային համագործակցության համար Ովքե՞ր են այն ՔՊ-ական պատգամավորներն, որոնց չհաջողվեց լինել ՔՊ նախընտրական ցուցակի առաջին փուլի 50-յակում Անապահով ընտանիքին վերադարձվել է բժշկական ծառայությունների համար նախապես վճարված գումարը Ժնևի Վիլլա Լա Գրանժը չի պլանավորում Ուկրաինայի վերաբերյալ բանակցություններ անցկացնել ՀԱՊԿ-ը ուշադիր հետևում է ՀՀ-ի քայլերին․ ՌԴ ԱԳՆ․ Ովքե՞ր են ընդգրված ՔՊ ցուցակում (տեսանյութ)
Ուշադրությո՛ւն գործարարներին. Armenian Business Meeting-ն առաջարկում է
Սույն թվականի նոյեմբերի 21-ին Ծաղկաձորում՝ «GOLDEN PALACE» հյուրանոցային համալիրում, տեղի կունենա «Global Media Lab» կազմակերպության կողմից իրականացված՝ ARMENIAN BUSINESS MEETING-ը, որտեղ իր մասնակցությունը կարող է ունենալ նաև Ձեր ընկերությունը՝ Հայաստանի Հանրապետության տարածքում իրենց գործունեությունն իրականացնող շուրջ 100 այլ կազմակերպության ղեկավարների հետ մեկտեղ: Նախորդ չորս կոնֆերանսի ընթացքում տեղի ունեցած կոմերցիոն հիմնահարցերի կառուցողական քննարկման, բանակցային գործընթացի արդյունքում մասնակից կազմակերպությունները կարողացան ուրվագծել հետագա համագործակցության եզրերը:
Ի՞նչ է ABM-ը
Սա Հայաստանի գործարար համայնքի համար կազմակերպված լուծում է, որն ուղղված է խթանելու կազմակերպությունների բազմաբևեռ և արդյունավետ համագործակցությունը:
Սա նոր ֆորմատ է և թարմ մոտեցում՝ B2B կապերը վերանայելու և կորպորատիվ կենցաղում չերևացող համագործակցությունը բացահայտելու համար:
Ի՞նչ է առաջարկում ABM-ը. Ի՞նչ կստանաք Դուք մասնակցելով
• Համագործակցությամբ հետաքրքրված մինչև 100 կազմակերպության ղեկավարների ուշադրություն։
• Ձեր կազմակերպության պատշաճ ներկայացման հնարավորություն' գործնական տրամադրված լսարանի առջև։
• Հատուկ մրցանակ՝ յուրաքանչյուր ընկերության կողմից մեկ անվճար ծառայության տրամադրում վիճակահանության արդյունքում ընտրված մեկ այլ կազմակերպության, որը թույլ կտա համագործակցության սկզբնական փուլում ծանոթանալ կազմակերպության կողմից առաջարկվող ապրանքներին և/կամ ծառայություններին։
• Մասնակցություն Mini EXPO ցուցահանդեսին, որտեղ հնարավորություն ունեք ողջ կոնֆերանսի ընթացքում ցուցադրել կազմակերպության գովազդային նյութերը, զեղչային քարտերը, ապրանքային տեսականին և այլն։
• Անհատական բրենդային փաթեթների տրամադրում' մասնակից բոլոր ընկերությունների կոնտակտներով և առաջարկներով:
• Բիզնեսի կառավարման, մարքեթինգի և գործնական այլ հմտություններին վերաբերող թրեյնինգներ' Հայաստանից և արտերկրից հրավիրված մասնագետների կողմից:
• Բիզնես երեկույթ (հատուկ ժամանցային ծրագիր):
• Մասնակցության հավաստագիր:
• Բարձրակարգ սպասարկում, սնունդ, հարմարավետ հյուրանոցային սենյակներ:
Անհրաժեշտ է նախապես պատրաստել Ձեր կազմակերպության կողմից որևէ նվեր կամ հատուկ առաջարկ' վիճակահանության արդյունքում ընտրված մեկ այլ կազմակերպության համար։
Անհրաժեշտ է բերել Ձեր կազմակերպության մասին պատմող նյութեր, որոնք կտեղադրվեն տաղավարներին, անձնական այցեքարտեր (ինչպես նաև տպագիր նյութեր /100 օրինակ), որոնք կտեղադրվեն անհատական բրենդային փաթեթներում և հնարավորություն կտան բոլոր մասնակիցներին ստանալ ինֆորմացիա Ձեր կազմակերպության մասին՝ միջոցառման առաջին րոպեներից սկսած։
Հարգելի´ գործարար, եթե Դուք ստացել եք այս նամակը' դա նշանակում է, որ ըստ ABM-ի Դուք զգալի դեր ունեք Ձեր ոլորտի կայացման գործում։ Այս պատճառով Ձեր ներկայությունը և Ձեր կազմակերպության պատշաճ ներկայացումը բիզնես հանրությանը ավելի քան ցանկալի է:
Մեր աշխատակիցները կկապվեն Ձեզ հետ առաջիկա 3 օրվա ընթացքում։
Հարցերի դեպքում կարող եք զանգահարել նշված հեռախոսահամարներով։