Հունվարին Ադրբեջանը Հայաստան է արտահանել 2.4 միլիոն դոլարի արտադրանք Եթե այդ ինֆորմացիան չհաստատվի, ուրեմն Սիմոնյանի նկատմամբ գործ հարուցեք զրպարտության հոդվածով. Լիդյա Մանթաշյան Համաճարակային իրավիճակը Հայաստանում Արցախի հայաթափման հետ Հայաստանի կողմից սառեցվել են Արցախի անունով բացված բոլոր բանկային հաշիվները Լուկաշենկոն Թրամփին առաջարկել է Վենեսուելայում ստեղծված իրավիճակից դուրս գալու միջոց «Զանգեզուրի միջանցքը» նոր հնարավորություններ է ստեղծում միջտարածաշրջանային համագործակցության համար Ովքե՞ր են այն ՔՊ-ական պատգամավորներն, որոնց չհաջողվեց լինել ՔՊ նախընտրական ցուցակի առաջին փուլի 50-յակում Անապահով ընտանիքին վերադարձվել է բժշկական ծառայությունների համար նախապես վճարված գումարը Ժնևի Վիլլա Լա Գրանժը չի պլանավորում Ուկրաինայի վերաբերյալ բանակցություններ անցկացնել ՀԱՊԿ-ը ուշադիր հետևում է ՀՀ-ի քայլերին․ ՌԴ ԱԳՆ․ Ովքե՞ր են ընդգրված ՔՊ ցուցակում (տեսանյութ) Նոյեմբերյանի համայնքային ոստիկաններին է հանձնվել երկու հետախուզվող Երախտագիտությունն եմ հայտնում Լիտվային Հայաստանի ժողովրդավարության ամրապնդմանն աջակցելու համար
Էլեկտրաէներգիայի անջատման հասցեները մարտի 18-ի համար
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ մարտի 18-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
Երևան քաղաք՝
10:00-16:00 Դավթաշեն 2-րդ թաղ․ 25, 26, 27, 28 շենքեր, Ոսկանյան, Մեծարենցի, Վեգների փողոցներ, Շահումյան 14 փողոց և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ս․Տարոնցի փ․ 15, 30, 32 շենքեր, Բագրատունյաց պող․ 34ա, 36/1 շենքեր, Բագրատունյաց 4-րդ նրբ․ 21, 38ա շենքեր, Ե․Թադևոսյան փ․ 12, 12/1, 12/2, 12/3, 12/5, 12/6, 12/7 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նորք Մարաշ՝ Գ․ Հովսեփյան փ. 24/33, 24/30, 56/6, 56/7 շենքեր, «Սալկո», «Դիջիթեյ Էյ Էմ», «Նորաշեն Գրուպ», «Պարտնյոր Գրուպ», «Բիք Կապիտալ», «Մռավ սար», «Քոնթրաքշն», «Պրեմիում Ռիելթի», «Պանորամա», «Քլինսովթ», «Տիդա 2023» ՍՊԸ-ներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17:00 Քեռու փ. 35, 37, 39, 52/1, 58, 58/1 շենքեր և 1-16, 38, 11-44, 45-99 առանձնատներ, Դումանի փ. 1-3, 51, 58, 67/3 շենքեր և 2-12Ա, 12-25/2, 22-51/1 առանձնատներ, Շահսուվարյան փ. 3-9 շենքեր, Կոմիտասի պող. 2-8, 59/7, 61 շենքեր, Բաղրամյան պող. 60-66Ա շենքեր, Համբարձումյան փ. 2-6 շենքեր և 5Ա առանձնատուն, Բարբյուսի փ. 7, 9, 11, 30 շենքեր և 1-7, 16-38Ա առանձնատներ, Սեպուհի փ. 14 շենք և 1-19 առանձնատներ, Ներսիսյան փ. 3, 14/1 շենքեր, Կիևյան փ. 5, 11-17 շենքեր, Սևաստոպոլյան փ. 39 շենք և 8-26 առանձնատներ, Հակոբյան փ. 1, 6, 7, 8, 8/2, 9/1, 10, 11, 12 շենքեր, Կալենցի փ. 3-47/3 առանձնատներ, Արաբկիր 38 փողոց 1-10 առանձնատներ, Գյուլբենկյան փ. 36-40, 39Բ, 41 շենքեր, Ա.Խաչատրյան փ. 1, 2Ա, 4, 6, 8 շենքեր և 1-19, 5-17 առանձնատներ, Էմինի փ. 2/1, 2/2, 4, 12 շենքեր, Բակունցի փ. 1 շենք և 1-18, 7-15 առանձնատներ, թիվ 130 դպրոց, թիվ 65 դպրոց, Ֆրունզեի փ․ 60ա շենք, Բագրատունյաց պող․ 53 շենք, Արշակունյաց պող․ 119, 186, 194,194/3, 200, 204, 206, 208, 210, 214/3 առանձնատներ, Ֆրունզեի, Լ․Խաչիկյան, Թ․Սարյան, Ս․Սարգսյան, Զ․Եսայան փողոցների առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Թաիրովի փ. 10-46 առանձնատներ, Նորագյուղ թաղ. 64-350 առանձնատներ, Իսակովի պող. 3/1, 3/2 շենքեր, Ամիրյան փ. 10, 12 շենքեր, Մաշտոցի պող. 20 շենք, Բուզանդի փ. 45-55 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ,