Տեղի կունենա հանձնաժողովի հերթական նիստը
2012թ. հունվարի 11-ին` ժամը 14:30-ին, ՀՀ ֆինանսների նախարարության վարչական շենքում (ք. Երևան, Մելիք Ադամյան 1) տեղի կունենա ՀՀ ֆինանսների նախարարության կողմից պարզ ընթացակարգով տրված լիցենզաների գործողության կասեցման և դադարեցման համար եզրակացություններ տվող հանձնաժողովի հերթական նիստը:
Օրակարգում`
1. «ՏՈՍՊ» ՍՊԸ-ին ՀՀ ԿԱ անշարժ գույքի կադաստրի պետական կոմիտեի կողմից 12.02.2004թ. տրված թիվ Ա.Գ. 0468 լիցենզիայի գործողությունը դադարեցնելու վերաբերյալ 28.12.2011թ. դիմումը (հիմք՝ «Լիցենզավորման մասին» ՀՀ օրենքի 37-րդ հոդվածի 1-ին մասի 7-րդ կետ):
2. «ՕՐՐԱՆ» ՍՊԸ-ին ՀՀ ԿԱ անշարժ գույքի կադաստրի պետական կոմիտեի կողմից 24.07.2003թ. տրված թիվ Ա.Գ. 0419 լիցենզիայի գործողությունը դադարեցնելու վերաբերյալ 29.12.2011թ. դիմումը (հիմք՝ «Լիցենզավորման մասին» ՀՀ օրենքի 37-րդ հոդվածի 1-ին մասի 7-րդ կետ):
3. «ԿԱԼՈՐԻԱ» ՍՊԸ-ին ՀՀ ԿԱ անշարժ գույքի կադաստրի պետական կոմիտեի կողմից 07.02.2003թ. տրված թիվ Ա.Գ. 0278 լիցենզիայի գործողությունը դադարեցնելու վերաբերյալ 29.12.2011թ. դիմումը (հիմք՝ «Լիցենզավորման մասին» ՀՀ օրենքի 37-րդ հոդվածի 1-ին մասի 7-րդ կետ):
4. «Մ ԵՎ Մ» ՍՊԸ-ին ՀՀ ԿԱ անշարժ գույքի կադաստրի պետական կոմիտեի կողմից 30.04.2003թ. տրված թիվ Ա.Գ. 0382 լիցենզիայի գործողությունը դադարեցնելու վերաբերյալ 29.12.2011թ. դիմումը (հիմք՝ «Լիցենզավորման մասին» ՀՀ օրենքի 37-րդ հոդվածի 1-ին մասի 7-րդ կետ):
5. ՀՀ ԿԱ անշարժ գույքի կադաստրի պետական կոմիտեի 28.11.2011թ. թիվ ԿԴ/11/5832-11 գրության հիման վրա «Արմէքսպերտիզա» ՍՊԸ–ի նկատմամբ հարուցված վարչական վարույթի վերաբերյալ գործի քննարկման շարունակությունը: