Նոյեմբերի 26-30-ն ընկած ժամանակահատվածում իրականացված գործարքներն են.
Արտարժույթի ներբանկային շուկայում բանկերի կողմից գնվել է 91,361,988ԱՄՆ դոլար 405.23 դրամ ԱՄՆ մեկ դոլարի դիմաց միջին փոխարժեքով, եւ վաճառվել 103,883,386 ԱՄՆ դոլար 406.28 դրամ ԱՄՆ մեկ դոլարի դիմաց միջին փոխարժեքով:
«ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԵՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ–ում նշված ժամանակահատվածում իրականացվել է 14,610,000 ԱՄՆ դոլարի առք եւ վաճառք 405.61 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին փոխարժեքով:
Միջբանկային շուկայում իրականացվել է 4,336,427 ԱՄՆ դոլարի առք եւ վաճառք 405.99 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին փոխարժեքով:
Արտարժույթի ներբանկային շուկայում բանկերի կողմից գնվել է 9,786,108 EUR 524.02 դրամ մեկ եվրոյի դիմաց միջին փոխարժեքով, եւ վաճառվել 12,595,537 EUR 526.13 դրամ մեկ եվրոյի դիմաց միջին փոխարժեքով:
Արտարժույթի ներբանկային շուկայում բանկերի կողմից գնվել է 843,016,287 ՌԴ ռուբլի 12.97 դրամ մեկ ռուբլու դիմաց միջին փոխարժեքով, եւ վաճառվել 88,644,191 ՌԴ ռուբլի 13.23 դրամ մեկ ռուբլու դիմաց միջին փոխարժեքով:
Նոյեմբերի 19-25-ը ընկած ժամանակահատվածում բանկերի կողմից դրամով տրամադրված վարկերի ծավալը կազմել է 31.3 մլրդ դրամ, իսկ ԱՄՆ դոլարով տրամադրված վարկերի ծավալը՝ 43.2 մլն ԱՄՆ դոլար: