Աշտարակ-Թալին կառուցվող ճանապարհի՝ երթևեկության համար բաց հատվածները կահավորվել են անվտանգության համապատասխան տարրերով Շնորհավորում եմ Քաղաքացու վստահությանը արժանացած, ընտրություններում հաղթած բոլոր քաղաքական ուժերին եւ թեկնածուներին. Փաշինյան ՀՀ դեսպանը ներկա է գտնվել Հունաստանի Հայոց թեմի Առաջնորդի եպիսկոպոսական ձեռնադրությանը Լույս չի լինի Պատրաստ եմ սատարելու Վարդան Ղուկասյանին. Ռուբեն Մխիթարյան Կարծես նորից Հայկը հաղթել է Բելին, հայը՝ թուրքին. Նաիրա Զոհրաբյան Գյումրու «Մեր քաղաքը» դաշինքի ավագանու թեկնածու Անահիտ Խալաթյանին տեղափոխել են ՁՊՎ․ փաստաբան Հրապարակվել են Փարաքարի ՏԻՄ ընտրությունների նախնական արդյունքները Հրապարակվել է Գյումրու 82 ընտրական տեղամասերից 73-ի նախնական արդյունքները Ո՞ւմ հետ ՔՊ-ն կոալիցիա կկազմի Գյումրիում. հարց Գնել Սանոսյանին (տեսանյութ) «Ընդդիմությունը Գյումրիում վերջնարդյունքում ջախջախեց քայլիստներին 50,06%-ն ընդդեմ 36%-ի…» Վայոց ձորի մարզի Զեդեա բնակավայրում գործարկվելու է էլեկտրական շչակ
Փարիզում մեկնարկել է Ֆրանսիայի նախագահ Էմանուել Մակրոնի և Վոլոդիմիր Զելենսկիի հանդիպումը (տեսանյութ)
Աշտարակ-Թալին կառուցվող ճանապարհի՝ երթևեկության համար բաց հատվածները կահավորվել են անվտանգության համապատասխան տարրերով Շնորհավորում եմ Քաղաքացու վստահությանը արժանացած, ընտրություններում հաղթած բոլոր քաղաքական ուժերին եւ թեկնածուներին. ՓաշինյանՀՀ դեսպանը ներկա է գտնվել Հունաստանի Հայոց թեմի Առաջնորդի եպիսկոպոսական ձեռնադրությանը Լույս չի լինի«Մայր Հայաստան» դաշինքը պատրաստ է միանալ Գյումրիում ամենաշատ ձայներ հավաքած ընդդիմադիր ուժինՊատրաստ եմ սատարելու Վարդան Ղուկասյանին. Ռուբեն ՄխիթարյանԿարծես նորից Հայկը հաղթել է Բելին, հայը՝ թուրքին. Նաիրա ԶոհրաբյանՌեկորդային օր` Մասիս համայնքում. 9-ամյա Դավիթ Պետրոսյանը սահմանեց հերթական ռեկորդներըԳյումրու «Մեր քաղաքը» դաշինքի ավագանու թեկնածու Անահիտ Խալաթյանին տեղափոխել են ՁՊՎ․ փաստաբանՀրապարակվել են Փարաքարի ՏԻՄ ընտրությունների նախնական արդյունքներըՀրապարակվել է Գյումրու 82 ընտրական տեղամասերից 73-ի նախնական արդյունքները Ո՞ւմ հետ ՔՊ-ն կոալիցիա կկազմի Գյումրիում. հարց Գնել Սանոսյանին (տեսանյութ) «Ընդդիմությունը Գյումրիում վերջնարդյունքում ջախջախեց քայլիստներին 50,06%-ն ընդդեմ 36%-ի…» Վայոց ձորի մարզի Զեդեա բնակավայրում գործարկվելու է էլեկտրական շչակ Պայթյուն Իրանի քաղաքներից մեկի ոստիկանական բաժանմունքում Ամփոփվել են 31/75, 31/67, 31/46 ընտրատեղամասերի արդյունքները Ու՞ր տարան քվեատուփը, ի՞նչ էիք անում բացված քվեատուփի մոտ. մարզպետը փախավԳյումրիի ՏԻՄ ընտրությունների վերջին տվյալները. Գագիկ ՀամբարյանՀայաստան է ժամանել Գերմանիայի նախագահ Ֆրանկ-Վալտեր ՇտայնմայերըԱմփոփվել են 31/05 տեղամասի արդյունքները Թող որ վերջապես սկիզբ դրվի ՔՊ-ից մեր հայրենիքը ազատագրելու ժամանակաշրջանը․ Մանե Թանդիլյան Դուք շատ փոքր մարդ եք, որ ինձ պատվի արժանացնեք․ «Եվրոմեդիա24»–ի խմբագիրը՝ Գարիկ Սարգսյանին (տեսանյութ) Պատգամավոր Վիլեն Գաբրիելյանի լկտի և հայհոյախառն պահվածքը «Եվրոմեդիա 24»-ի լրագրող Կորյուն Սիմոնյանի նկատմամբ (տեսանյութ) Ժողովուրդ, որտեղ հաշվարկը չեք ավարտել, քվեաթերթիկներից հեռու չգնաք. Գոհար Մելոյանն ահազանգում է (տեսանյութ) Euromedia24-ի լրագրողը ֆիքսել է հարբած վիճակում անկարգություններ հրահրող ՔՊ-ական պատգամավոր Վիլեն Գաբրիելյանին (տեսանյութ) Քիչ առաջ հոսանքազրկվել է ամբողջ Գյումրին. Վահե ՍարգսյանԳյումրիում որոշ ընտրատեղամասեր հոսանքազրկվեցին Փարաքարում հաղթել է «Միասնություն» դաշինքի թեկնածու Վալոդյա Գրիգորյանը (տեսանյութ) Գյումրու 31/08 ընտրատեղամասի արդյունքներըԳյումրու 31/79 ընտրատեղամասում հաշվարկն ավարտվել է. ընդդիմությունն առաջատար է Քվեարկության նախնական արդյունքները՝ Փարաքարի 14/06, 14/07 ընտրատեղամասերում «Գյումրում ձերբակալվել է 4 քաղաքացի, որոնցից 3-ը 70-անց, 80-անց ու 90-անց կանայք են ՔՊ-ն պարտվում է Փարաքար համայնքի բոլոր 9 գյուղերում. Նաիրի ՀոխիկյանԱրդյունքները՝ Գյումրու 31/60 ընտրատեղամասում Գյումրու 31/12 ընտրատեղամասում հաղթում է ՔՊ–նԳյումրու 31/02 ընտրատեղամասի նախնական արդյունքներըՀայտնի են Գյումրիում 31/44 ընտրատեղամասի արդյունքները Ինչ խախտումներ է արձանագրել ՀՀ ՄԻՊ աշխատակազմը՝ Գյումրիի և Փարաքարի ընտրություններին Ձերբակալված Անահիտ Խալաթյանին գաղտնի տեղափոխել են Երևան՝ առանց պաշտպանին տեղյակ պահելու․ իրավապաշտպան Լարված մթնոլորտ թիվ 31/69 տեղամասում (տեսանյութ) Ժամը 20։00-ի դրությամբ ՆԳՆ ոստիկանությունը նախաքննական մարմին է ուղարկել ենթադրյալ հանցագործության վերաբերյալ 6 հաղորդում Հայտնի են Գյումրիում 31/63 ընտրատեղամասի արդյունքները Արցախցիների սոցիալական ծրագրերի մտահոգությունների վերաբերյալ ակցիա կանցկացվի Փարաքար և Գյումրի համայնքներում, նախնական տվյալներով, քվեարկությանը մասնակցել է ընտրողների 44.61%-ը Հայաստանի ՊՆ-ն հերքում է Ադրբեջանից տարածված տեղեկությունը Ընտրողների էլեկտրոնային գրանցման նպատակով օգտագործվում է 231 տեխնիկական սարքավորում. ԿԸՀ Կուրախանամ, որ Սարիկը պարտվի. ՔՊ-ական Վիլեն Գաբրիելյանը խմած է (տեսանյութ)Երկրաշարժ է տեղի ունեցել նաեւ Տոնգայի ափերի մոտ#ՈՒՂԻՂ. Գյումրիի ընտրատեղամասերում սկսվել է ձայների հաշվարկը Սա մեր պատմության վատագույն ընտրություններից մեկն էր. դիտորդ (տեսանյութ)