Ո՞ւմ հետ ՔՊ-ն կոալիցիա կկազմի Գյումրիում. հարց Գնել Սանոսյանին (տեսանյութ) «Ընդդիմությունը Գյումրիում վերջնարդյունքում ջախջախեց քայլիստներին 50,06%-ն ընդդեմ 36%-ի…» Վայոց ձորի մարզի Զեդեա բնակավայրում գործարկվելու է էլեկտրական շչակ Պայթյուն Իրանի քաղաքներից մեկի ոստիկանական բաժանմունքում Ամփոփվել են 31/75, 31/67, 31/46 ընտրատեղամասերի արդյունքները Ու՞ր տարան քվեատուփը, ի՞նչ էիք անում բացված քվեատուփի մոտ. մարզպետը փախավ Գյումրիի ՏԻՄ ընտրությունների վերջին տվյալները. Գագիկ Համբարյան Հայաստան է ժամանել Գերմանիայի նախագահ Ֆրանկ-Վալտեր Շտայնմայերը Ամփոփվել են 31/05 տեղամասի արդյունքները Թող որ վերջապես սկիզբ դրվի ՔՊ-ից մեր հայրենիքը ազատագրելու ժամանակաշրջանը․ Մանե Թանդիլյան Դուք շատ փոքր մարդ եք, որ ինձ պատվի արժանացնեք․ «Եվրոմեդիա24»–ի խմբագիրը՝ Գարիկ Սարգսյանին (տեսանյութ) Պատգամավոր Վիլեն Գաբրիելյանի լկտի և հայհոյախառն պահվածքը «Եվրոմեդիա 24»-ի լրագրող Կորյուն Սիմոնյանի նկատմամբ (տեսանյութ)
Ավարտվել է աշակերտուհիների նկատմամբ ոտնձգություն կատարելու վերաբերյալ քրեական գործի նախաքննությունը. ՔԿ
ՀՀ քննչական կոմիտեի հատկապես կարևոր գործերի քննության գլխավոր վարչության մարդու դեմ ուղղված հանցագործությունների քննության վարչությունում նախաձեռնված քրեական վարույթի նախաքննության ընթացքում առերևույթ փաստական տվյալներ են ձեռք բերվել այն մասին, որ Երևան քաղաքի դպրոցներից մեկի ուսուցիչը պարբերաբար սեքսուալ բնույթի գործողություններ է կատարել նույն դպրոցի երկու աշակերտուհու նկատմամբ: Այս մասին տեղեկացնում են ՔԿ-ից:
«Ա.Ծ.-ի նկատմամբ հարուցվել է հանրային քրեական հետապնդում՝ Քրեական օրենսգրքի 198-րդ հոդվածի 3-րդ մասի 1-ին և 2-րդ կետերով (սեքսուալ բնույթի բռնի գործողությունները) (4 դրվագ) և 198-րդ հոդվածի 3-րդ մասի 1-ին կետով (սեքսուալ բնույթի բռնի գործողությունները) (3 դրվագ):
Վերջինիս նկատմամբ որպես խափանման միջոց կիրառվել է կալանքը:
Քրեական վարույթը մեղադրական եզրակացությամբ ուղարկվել է հսկող դատախազին՝ այն հաստատելու և ըստ էության քննության առնելու համար դատարան ուղարկելու միջնորդությամբ»,- ասված է հաղորդագրությունում: