Պատրաստ եմ սատարելու Վարդան Ղուկասյանին. Ռուբեն Մխիթարյան Կարծես նորից Հայկը հաղթել է Բելին, հայը՝ թուրքին. Նաիրա Զոհրաբյան Գյումրու «Մեր քաղաքը» դաշինքի ավագանու թեկնածու Անահիտ Խալաթյանին տեղափոխել են ՁՊՎ․ փաստաբան Հրապարակվել են Փարաքարի ՏԻՄ ընտրությունների նախնական արդյունքները Հրապարակվել է Գյումրու 82 ընտրական տեղամասերից 73-ի նախնական արդյունքները Ո՞ւմ հետ ՔՊ-ն կոալիցիա կկազմի Գյումրիում. հարց Գնել Սանոսյանին (տեսանյութ) «Ընդդիմությունը Գյումրիում վերջնարդյունքում ջախջախեց քայլիստներին 50,06%-ն ընդդեմ 36%-ի…» Վայոց ձորի մարզի Զեդեա բնակավայրում գործարկվելու է էլեկտրական շչակ Պայթյուն Իրանի քաղաքներից մեկի ոստիկանական բաժանմունքում Ամփոփվել են 31/75, 31/67, 31/46 ընտրատեղամասերի արդյունքները Ու՞ր տարան քվեատուփը, ի՞նչ էիք անում բացված քվեատուփի մոտ. մարզպետը փախավ Գյումրիի ՏԻՄ ընտրությունների վերջին տվյալները. Գագիկ Համբարյան
Ադրբեջանը խաղաղության այդ պայմանագիրը ձգձգելով փորձում է ՀՀ-ի նկատմամբ ճնշումներ սկսել․ Օհանյան
Հայաստանի իշխանություններն Ադրբեջանի հետ հարաբերություններ ձևավորելու մեջ գտնվում են ճնշումների և պարտադրության ներքո: Այս մասին լրագրողների հետ զրույցում նշեց ԱԺ «Հայաստան» խմբակցության պատգամավոր Սեյրան Օհանյանը:
«Ճիշտ է, որ պետք է գնալ խաղաղության, մենք էլ ենք ձգտում խաղաղության, բայց Ադրբեջանի կողմից դա խաբկանք է, որովհետև իրենք խաղաղության պայմանագրի մեջ այնպիսի կետեր են դրել, որոնք ցույց են տալիս, որ անընդհատ շարունակական ճնշումներ կան Հայաստանի նկատմամբ՝ նոր պահանջներ ներկայացնելով: Առավել ևս, երբ դրանք  զուգորդվում են նաև կրակոցներով սահմանին, ցույց են տալիս, որ իրական չէ խաղաղությունը:
Երբ խոսում ենք Հայաստանի իշխանությունների վարքագծի մասին, մենք տեսնում ենք, որ նրանք ամեն գնով ուզում են ստանալ այդ փաստաթուղթը, շատ դեպքերում ասում են այդ թղթի կտորը, որպեսզի իրենք դա օգտագործեն ներքաղաքական գործընթացներում:
Իսկ Ադրբեջանը խաղաղության այդ պայմանագիրը ձգձգելով փորձում է միջազգային իրավական հիմքեր ստեղծել, հետագայում օգտվելով աշխարհաքաղաքական զարգացումներից, ուժային կենտրոնների միջև հարաբերություններից, ՀՀ-ի նկատմամբ ճնշումներ սկսելու, հնարավորության դեպքում նաեւ միջանցք բացելու համար»,-ասաց նա:
«Մայր Հայաստան» դաշինքը պատրաստ է միանալ Գյումրիում ամենաշատ ձայներ հավաքած ընդդիմադիր ուժինՊատրաստ եմ սատարելու Վարդան Ղուկասյանին. Ռուբեն ՄխիթարյանԿարծես նորից Հայկը հաղթել է Բելին, հայը՝ թուրքին. Նաիրա ԶոհրաբյանՌեկորդային օր` Մասիս համայնքում. 9-ամյա Դավիթ Պետրոսյանը սահմանեց հերթական ռեկորդներըԳյումրու «Մեր քաղաքը» դաշինքի ավագանու թեկնածու Անահիտ Խալաթյանին տեղափոխել են ՁՊՎ․ փաստաբանՀրապարակվել են Փարաքարի ՏԻՄ ընտրությունների նախնական արդյունքներըՀրապարակվել է Գյումրու 82 ընտրական տեղամասերից 73-ի նախնական արդյունքները Ո՞ւմ հետ ՔՊ-ն կոալիցիա կկազմի Գյումրիում. հարց Գնել Սանոսյանին (տեսանյութ) «Ընդդիմությունը Գյումրիում վերջնարդյունքում ջախջախեց քայլիստներին 50,06%-ն ընդդեմ 36%-ի…» Վայոց ձորի մարզի Զեդեա բնակավայրում գործարկվելու է էլեկտրական շչակ Պայթյուն Իրանի քաղաքներից մեկի ոստիկանական բաժանմունքում Ամփոփվել են 31/75, 31/67, 31/46 ընտրատեղամասերի արդյունքները Ու՞ր տարան քվեատուփը, ի՞նչ էիք անում բացված քվեատուփի մոտ. մարզպետը փախավԳյումրիի ՏԻՄ ընտրությունների վերջին տվյալները. Գագիկ ՀամբարյանՀայաստան է ժամանել Գերմանիայի նախագահ Ֆրանկ-Վալտեր ՇտայնմայերըԱմփոփվել են 31/05 տեղամասի արդյունքները Թող որ վերջապես սկիզբ դրվի ՔՊ-ից մեր հայրենիքը ազատագրելու ժամանակաշրջանը․ Մանե Թանդիլյան Դուք շատ փոքր մարդ եք, որ ինձ պատվի արժանացնեք․ «Եվրոմեդիա24»–ի խմբագիրը՝ Գարիկ Սարգսյանին (տեսանյութ) Պատգամավոր Վիլեն Գաբրիելյանի լկտի և հայհոյախառն պահվածքը «Եվրոմեդիա 24»-ի լրագրող Կորյուն Սիմոնյանի նկատմամբ (տեսանյութ) Ժողովուրդ, որտեղ հաշվարկը չեք ավարտել, քվեաթերթիկներից հեռու չգնաք. Գոհար Մելոյանն ահազանգում է (տեսանյութ) Euromedia24-ի լրագրողը ֆիքսել է հարբած վիճակում անկարգություններ հրահրող ՔՊ-ական պատգամավոր Վիլեն Գաբրիելյանին (տեսանյութ) Քիչ առաջ հոսանքազրկվել է ամբողջ Գյումրին. Վահե ՍարգսյանԳյումրիում որոշ ընտրատեղամասեր հոսանքազրկվեցին Փարաքարում հաղթել է «Միասնություն» դաշինքի թեկնածու Վալոդյա Գրիգորյանը (տեսանյութ) Գյումրու 31/08 ընտրատեղամասի արդյունքներըԳյումրու 31/79 ընտրատեղամասում հաշվարկն ավարտվել է. ընդդիմությունն առաջատար է Քվեարկության նախնական արդյունքները՝ Փարաքարի 14/06, 14/07 ընտրատեղամասերում «Գյումրում ձերբակալվել է 4 քաղաքացի, որոնցից 3-ը 70-անց, 80-անց ու 90-անց կանայք են ՔՊ-ն պարտվում է Փարաքար համայնքի բոլոր 9 գյուղերում. Նաիրի ՀոխիկյանԱրդյունքները՝ Գյումրու 31/60 ընտրատեղամասում Գյումրու 31/12 ընտրատեղամասում հաղթում է ՔՊ–նԳյումրու 31/02 ընտրատեղամասի նախնական արդյունքներըՀայտնի են Գյումրիում 31/44 ընտրատեղամասի արդյունքները Ինչ խախտումներ է արձանագրել ՀՀ ՄԻՊ աշխատակազմը՝ Գյումրիի և Փարաքարի ընտրություններին Ձերբակալված Անահիտ Խալաթյանին գաղտնի տեղափոխել են Երևան՝ առանց պաշտպանին տեղյակ պահելու․ իրավապաշտպան Լարված մթնոլորտ թիվ 31/69 տեղամասում (տեսանյութ) Ժամը 20։00-ի դրությամբ ՆԳՆ ոստիկանությունը նախաքննական մարմին է ուղարկել ենթադրյալ հանցագործության վերաբերյալ 6 հաղորդում Հայտնի են Գյումրիում 31/63 ընտրատեղամասի արդյունքները Արցախցիների սոցիալական ծրագրերի մտահոգությունների վերաբերյալ ակցիա կանցկացվի Փարաքար և Գյումրի համայնքներում, նախնական տվյալներով, քվեարկությանը մասնակցել է ընտրողների 44.61%-ը Հայաստանի ՊՆ-ն հերքում է Ադրբեջանից տարածված տեղեկությունը Ընտրողների էլեկտրոնային գրանցման նպատակով օգտագործվում է 231 տեխնիկական սարքավորում. ԿԸՀ Կուրախանամ, որ Սարիկը պարտվի. ՔՊ-ական Վիլեն Գաբրիելյանը խմած է (տեսանյութ)Երկրաշարժ է տեղի ունեցել նաեւ Տոնգայի ափերի մոտ#ՈՒՂԻՂ. Գյումրիի ընտրատեղամասերում սկսվել է ձայների հաշվարկը Սա մեր պատմության վատագույն ընտրություններից մեկն էր. դիտորդ (տեսանյութ) Գյումրու շուրջօրյա խնամքի կենտրոնի ղեկավար Գինուշ Զատիկյանը կարող է հեռացվել ԿԽ-ից. հայտարարություն Առավոտյան հանգիստ էր, եկավ մի պահ՝ կտրուկ մարդաքանակ աճեց. Դիտորդ Անժելա Էլիբեգովա (տեսանյութ) Հակակոռուպցիոն կոմիտեն մանր ժուլիկություններ է սկսել. Արսեն ԲաբայանԹրամփը սպառնացել է ռմբակոծել Իրանը