Ո՞ւմ հետ ՔՊ-ն կոալիցիա կկազմի Գյումրիում. հարց Գնել Սանոսյանին (տեսանյութ) «Ընդդիմությունը Գյումրիում վերջնարդյունքում ջախջախեց քայլիստներին 50,06%-ն ընդդեմ 36%-ի…» Վայոց ձորի մարզի Զեդեա բնակավայրում գործարկվելու է էլեկտրական շչակ Պայթյուն Իրանի քաղաքներից մեկի ոստիկանական բաժանմունքում Ամփոփվել են 31/75, 31/67, 31/46 ընտրատեղամասերի արդյունքները Ու՞ր տարան քվեատուփը, ի՞նչ էիք անում բացված քվեատուփի մոտ. մարզպետը փախավ Գյումրիի ՏԻՄ ընտրությունների վերջին տվյալները. Գագիկ Համբարյան Հայաստան է ժամանել Գերմանիայի նախագահ Ֆրանկ-Վալտեր Շտայնմայերը Ամփոփվել են 31/05 տեղամասի արդյունքները Թող որ վերջապես սկիզբ դրվի ՔՊ-ից մեր հայրենիքը ազատագրելու ժամանակաշրջանը․ Մանե Թանդիլյան Դուք շատ փոքր մարդ եք, որ ինձ պատվի արժանացնեք․ «Եվրոմեդիա24»–ի խմբագիրը՝ Գարիկ Սարգսյանին (տեսանյութ) Պատգամավոր Վիլեն Գաբրիելյանի լկտի և հայհոյախառն պահվածքը «Եվրոմեդիա 24»-ի լրագրող Կորյուն Սիմոնյանի նկատմամբ (տեսանյութ)
Ինչ-որ վարչապետն ասել է՝ ճիշտ է ասել. Հայկ Կոնջորյան
Երբ որ «դուրսպրծուկ» արտահայտությունը վերաբերվում է մարդկանց, որոնք իրենք դրանից ավելի խիստ տոնայնության բառեր են օգտագործում, ապա այո, դա տեղին է. որովհետև «դուրսպրծուկը» չի հանդիսանում ոչ նորմատիվային բառ: Այս մասին ԱԺ-ում լրագրողների հետ զրույցում նշեց ՔՊ խմբակցության ղեկավար Հայկ Կոնջորյանը՝ անդրադառնալով հիշեցմանը, որ վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանն ընդդիմադիրներին «դուրսպրծուկ» անվանեց:
Ինչ վերաբերում է նրան, որ երեկ վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը նախկին երեք նախագահներին դիմելով հայտարարել էր, թե պատերով կտա, ոտի տակ կտա եւ նրանց քաղաքական դիակների մնացորդները դուրս կբերեն, Կոնջորյանն ասաց. «Ես ամբողջությամբ կիսում եմ վարչապետի ամեն ասած տառ, որ երեկ ասել է: Դուք ուղղակի պետք է ուշադրություն դարձնեք երեք նախագահների գրասենյակների, երեք նախագահների քաղաքական համախոհների, երեք նախագահների զավակների, բաջանաղների և մնացած բոլոր փոխկապակցված անձանց բառապաշարները ուղղված առ վարչապետը և ուղղված մեր քաղաքական թիմին, և հետո նոր դիտարկեք վարչապետի ասածը, որպես նաև արձագանք այդ ամեն ինչին։ Եթե իրենք այդքան քաղաքական խիզախություն ունեն, թող գնան բանավեճին մասնակցեն»: