11։00-16:30 Ձորագյուղ, Մադինա, Լեռնակերտ բնակավայրերն ամբողջությամբ, Ներքին Գետաշեն բնակավայր մասնակի,
12։00-12:30 Զոլաքար բնակավայրն ամբողջությամբ,
09։30-11։00 Նոյեմբերյանի տարածաշրջան` Հաղթանակ, Զորական գյուղեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ:
10:30-12:30 Սպիտակ քաղաք՝ Մյասնիկյան, Թորոսյան, Շիրակի, Ս.Ավետիսյան փողոցներ, Այգեստան 1-ին նրբանցք և թիվ 1 դպրոց:
«Վատ հետևանքներ կլինեն»․ Վաշինգտոնը սպառնացել է ԻրանինՄոսկվան և Վաշինգտոնը շարունակում են ջանքերը երկկողմ հարաբերությունների վերականգնման ուղղությամբ․ Պեսկով Ընձառյուծների գիշերային զբոսանքը Ռոզի Ավետիսովան՝ համարձակ կերպարում (լուսանկարներ)Հայաստանում աճել են սեռական բնույթի հանցագործությունները, թրաֆիքինգը և առողջությանը վնաս հասցնելու դեպքերը Սա «Երալաշ» չէ, սա մերօրյա Երևանն է. Արշակ Սարգսյան (տեսանյութ) Լեհաստանը պայմանագիր է կնքել ԱՄՆ-ի հետ Patriot համակարգի սարքավորումների մատակարարման վերաբերյալՀայաստանն աստիճանաբար մտնում է գլխավոր համապետական ​​նախընտրական քարոզարշավ. Մարկեդոնով Ինդոնեզիայի ափերի մոտ 5,6 մագնիտուդ ուժգնությամբ երկրաշարժ է գրանցվել Գերմանական ակադեմիական փոխանակման ծառայության ներկայացուցիչների հետ քննարկվել է համագործակցության հեռանկարը Մարտուն Գրիգորյանն իր որոշումը կայացրել է․ նա վաղը հանդես կգա հայտարարությամբ․ «Հրապարակ»ԱՆ գլխավոր քարտուղարը Թուրքմենստանում մասնակցել է «Միջազգային գործակցության զարգացում հանուն երեխաների» համաժողովին Ադրբեջանցիները շարունակում են ահաբեկել Սյունիքի գյուղերի բնակիչներին․ Le Figaro–ի փոխտնօրեն Հունվար-փետրվարին բյուջեի եկամուտները նախորդ տարվա նույն ժամանակահատվածի համեմատ աճել են 21.2 %-ով Չեռնոբիլի ատոմակայանի գոտում մուտանտներ են հայտնաբերվելԿիպրոսի դեսպանը ԱԺ-ում ներկայացրել է Հայաստանի և Կիպրոսի առաջ ծառացած մարտահրավերները Հայաստանի պայքարը հողի և ինքնության համար` Կովկասում․ Deutsche Welle-ի ֆիլմը (տեսանյութ)ՆԱՏՕ-ի երկրները սկսում են լայնածավալ օդային զորավարժություններԱրտաշատի խճուղու մոտ բախվել են «Maybach»-ն ու «Volvo» բեռնատարը ՌԴ-ն պատրաստվում է նոր ռազմավարական համագործակցություն սկսել Թուրքիայի հետ 14 զոհ․ ողբերգական ավտովթար՝ ԻրանումՓարպի գյուղի 51-ամյա բնակչի տանը հայտնաբերվել է 109 գրամ մարիխուանա Արարատի մարզում բախվել են Mercedes-ն ու Opel-ը․ վերջինը կոտրել է բետոնե էլեկտրասյունը Վոլոչկովան ուղեղի վնասվածք է ստացելՀայաստանում Ֆրանսիայի դեսպանն այցելել է Զվարթնոց օդանավակայան Հայտնի է կենսաչափական համակարգի ներդրման մրցույթի հաղթող ընկերությունը (տեսանյութ) Աննա Հակոբյանը լուսանկարներ է հրապարակել Գերմանիայի առաջին տիկնոջ հետ հանդիպումից Սիրուշոն բացատրել է սոցցանցերում իր պասիվության պատճառը․ երգչուհին Հայաստանում չէ (լուսանկար)Ինտերից մեկնաբանել են Սպերցյանի հնարավոր տեղափոխության մասին լուրերը Թրամփը խոստացել է կտրել 200-ամյա մագնոլիան Սպիտակ տան մոտԻնքնաթիռի ուղևորն ինքնաբավարարմամբ է զբաղվել և կանգնել դատարանի առաջ Իրականացվում են գետերի հուների մաքրման հակահեղեղային միջոցառումներ. Դավիթ Խուդաթյան Կոտայքի մարզի ԴԱՀԿ պետ Մհեր Խուրշուդյանը հայտնել է պաշտոնը լքելու մասին ՌԴ–ում արձագանքել են Երևանի՝ ՀԱՊԿ-ի ֆինասավորումից հրաժարարվելու որոշմանըՀունաստանում ՀՀ դեսպանը մասնակցել է Ցեղասպանագիտության դասավանդման քաղաքականությունը խորագրով պանելային քննարկմանըԱննա Հակոբյանը կայցելի Արմավիր․ այցի նպատակը հայտնի է Անհնար է սառնասրտորեն վերաբերել երկրի պաշտպանության մեկնած և սեփական օջախներ չվերադարձած անձանց շուրջ ստեղծված անորոշությանը․ Տիգրան ԱբրահամյանՈղբերգական դեպք՝ Վայոց ձորի մարզում Մահացած 25-ամյա բուժառուի եղբայրը պնդում է՝ քրոջ կյանքը հնարավոր կլիներ փրկել, եթե սխալ չներարկեինՇատերն օր առաջ ասում են՝ բա ու՞ր է մեր երեխան, բայց այդ հարցերի պատասխանը չի խնդիրը․ Անդրանիկ ՔոչարյանՀՀ ՊՆ–ն հայտարարություն է տարածելՎեհափառն իր մտահոգությունն է հայտնել անվտանգային մարտահրավերների, հայ գերիների առնչությամբ Ինչ ուտել մազերի աճի համար․ սննդաբանի խորհուրդներըԻնչ է առաջարկել Դանիայի նախկին վարչապետն ԱՄՆ-ին Ինչ են պատմում անհետ կորածների ծնողները ԱԺ-ում փակ հանդիպումից հետո (տեսանյութ) Նիկոլական քարոզչությունը Արմեն Աշոտյանին վերագրվող ֆեյք նյուզ է տարածում․ իրավապաշտպան Հայաստանի ԱԳՆ-ը շնորհավորական ուղերձ է հղել իսլամական սրբազան Էյդ Ալ-Ֆիտր տոնի առթիվՀավատացեք` որևէ անակնկալ չի լինելու. Վանեցյանը` Մարտուն Գրիգորյանի հայտարարության մասինՌԴ ԱԳՆ-ում գնահատել են Ուկրաինա խաղաղապահներ ուղարկելու գաղափարըԱրցախցիների իրավունքների պաշտպանության խորհուրդը հանրային քննարկում է անցկացնում․ մանրամասներ (տեսանյութ)