Ձյուն և անձրև. առաջիկա օրերի եղանակի կանխատեսումը Բոլորիս էլ պարզ է, որ ամբողջ Երեւանը չենք ասֆալտապատել. Փոխքաղաքապետը՝ փոսերի մասին (տեսանյութ) Քաղաքացիները որքա՞ն գումար ստիպված կլինեն վճարել իրենց ավտոտնակների համար (տեսանյութ) Ավինյանենց տան շրջակայքը ընդհանրապես փոս չի եղել, էնտեղ աղ ու ավազ չի՞ օգտագործվել. հարց՝ փոխքաղաքապետին (տեսանյութ) Կարևորվել է տարբեր իրավիճակներում փրկարարական ծառայողների մասնագիտական կարողությունների ամրապնդումը Մահացել է Տ. Տաթև արքեպիսկոպոս Սարգիսյանը Երբ ԱՄՆ-ն կհարվածի Իրանին. Խուզարկություններ՝ Արմավիրի մարզում (տեսանյութ) ՈՒՂԻՂ. Արմեն Փամբուխչյանի ասուլիսը Արշակ Սրբազանին վերագրվող տեսանյութում առկա է AI-ի կիրառում. ձայնն ամբողջովին փոփոխված է (տեսանյութ) Երեք երկրների փորձաքննությունները հաստատում են՝ Արշակ Սրբազանը կապ չունի տեսագրությունների հետ. Արսեն Բաբայան Մեծաթիվ ոստիկանական ուժեր՝ Վաղարշապատում. ինչ են փնտրում իրավապահները (տեսանյութ) Կեղծ տեսանյութեր ստեղծելով՝ փորձել են ատելություն սերմանել Արշակ Սրբազանի հանդեպ. փաստաբան (տեսանյութ)
ԱԱԾ-ն պետական դավաճանության ևս մեկ դեպք է բացահայտել. տվյալները հանձնել է ընդամենը 370 դոլարի դիմաց (տեսանյութ)
ՀՀ ազգային անվտանգության ծառայության ռազմական հակահետախուզության դեպարտամենտի ծառայողները, շարունակելով հանցագործությունների դեմ պայքարի ուղղությամբ իրենց գործունեությունը, համալիր օպերատիվ-հետախուզական միջոցառումների արդյունքում բացահայտել են պետական դավաճանության հերթական դեպքը:
ԱԱԾ-ից հայտնում են, որ պարզվել է, որ ՀՀ քաղաքացի, ՊՆ N զորամասի պայմանագրային զինծառայող, շարքային նռնականետորդ Վ.Հ-ն, ծառայության բերումով առնչվելով պետական ու ծառայողական գաղտնիք կազմող տեղեկությունների հետ, 2021 թվականի նոյեմբերին «Օդնոկլասնիկի» սոցիալական ցանցի միջոցով ծանոթացել է օտարերկրյա հատուկ ծառայության աշխատակից հանդիսացող, պայմանական անունով հանդես եկող անձի հետ և հավաքագրվելով վերջինիս կողմից՝ վարձատրության դիմաց իր բջջային հեռախոսի «Վոթսափ» հավելվածի միջոցով 2021 թվականի նոյեմբերից մինչև 2022 թվականի մայիսն ընկած ժամանակահատվածում հավաքել և հատուկ ծառայության ներկայացուցչին է հանձնել իր զորամասի տեղակայման վայրի, մարտական դիրքերի, դրանցում ծառայության անցկացման կարգի, զորամասի հաշվեկշռում գտնվող ավտոտեխնիկայի վերաբերյալ պետական և ծառայողական գաղտնիք կազմող տեղեկություններ, որոնց  դիմաց օտարերկրյա հատուկ ծառայություններից երեք բանկային փոխանցումներով ստացել է 370 ԱՄՆ դոլար գումար՝ այդ կերպ կատարելով պետական դավաճանություն՝ ի վնաս Հայաստանի Հանրապետության տարածքային անձեռնմխելիության և արտաքին անվտանգության:
ՀՀ ԱԱԾ քննչական դեպարտամենտում նախաձեռնված քրեական վարույթի շրջանակներում հիշյալ պայմանագրային զինծառայողին ներկայացվել է մեղադրանք, դատարանի որոշմամբ նրա նկատմամբ որպես խափանման միջոց է կիրառվել կալանավորումը:
Քրեական վարույթով նախաքննությունը շարունակվում է: