Ստեփանակերտում հոսանքի ժամանակավոր անջատում է սպասվում
Վթարի վերացման աշխատանքներ կատարելու համար Ստեփանակերտում էլեկտրաէներգիայի մասնակի անջատումներ են սպասվում: Այս մասին տեղեկանում ենք «Արցախէներգո» ՓԲԸ-ից։
Դեկտեմբերի 29-ին՝ ժամը 10:00-ից-13:00-ն հոսանքազրկվելու են ներքոնշյալ հասցեներն ու հիմնարկ ձեռնարկությունները՝
Դեկտեմբերի 29-ին՝ ժամը 10:00-ից-13:00-ն հոսանքազրկվելու են ներքոնշյալ հասցեներն ու հիմնարկ ձեռնարկությունները՝ Աբովյան 1 - 30 ,32,34,36,38,41,42,44,46 սեփական տներ, Աբովյան 2ա շենք, ԱԶԱՏԱՄԱՐՏԻԿՆԵՐԻ փողոց 13 ,15,21,23,29,31,33,50,50ա,52,56 շենքեր, Արզանյան 40,42,44,46,48,50,52 սեփական տներ ,Արզանյան նրբանք 1ա, Արզանյան փակուղի 2,6 Դավիթ Բեկի 15 շենք, Դավիթ Բեկի 34,36,38,42,44,46,50,52,
Իսակովի 5,7,9,11,13,15 շենքեր, Սարոյան 4,5,6,8,10 ,31,33,35,37,39,41,43 շենքեր, Մ.Գոշ 1,2,3,4,6 շենքեր, Պարսեղովի 1 ,3,5,7,9,11,13,15,17,19,21,23,25,27,29,31,33,35 սեփական տներ
ԼՂՀ Կառավարության աշխատակազմ,Նախագահի աշխատակազմ,Ադամյան 2-17, ԱԶԱՏԱՄԱՐՏԻԿՆԵՐԻ փող.6,12,14,16,18,20,22,24,34, Այվազովսկու 11,13 ,Տերյան 4 Արզանյան 1-39, Գ.Նժդեհ 70,77,81-99, 100-115,121,125,127,131,139,149,Դանիելյան 3-9,13ա,15,17,21, Դավիթ Բեկի 1,11,13,20,22,26,28,30,32,36,40,42,54,66, Մամիկոնյան 17,27,33,36,40,43,46,48, 50,52,54,56,58,60,62,70, Իոսիֆյան 1,7,9,53, Կամո 1,2,6,12-16,20,22,24,26,28,30,32,39,43,47,49, Մուրացան 1 -18, Րաֆֆի 1,4-7,10-29, Կոմիտասի 1-25, Հ.Պողոսյան 1-10,Հակոբ Հակոբյան 27-56,Համո Սահյան 1-19 շինություններ և սեփական տներ, Նալբանդյան 1-32,Շիրվանզադե 1-39, Չարենց 1,2,4 , Ս.Դավիթ 1-77, Ս.Կասպարովի 1 -29, Վ.Հովյանի 2-11,14,16,20,22, Շմավոնի 1,4-7, 10-20,24, Պ.Սևակ 1-92, Ս.Աբրահամյան 4-26, Սուվորովի 1-8, ՎԱԶԳԵՆ ՍԱՐԳՍՅԱՆԻ փող. 22 ,24,26,28,38, Բաղրամյան 3,5,7,9 ,Բաղրամյան 1 փակուղի ,Թամանյան 1 , 4-38, Թորգոմի 1-26, Բաղրամյան 1-ին փակուղի 31 ,39,46,47, Մելիքավան, Միչուրինի 8ա , Վ.Հովյանի 13,15,17 Շինարարների 1 - 67, Շինարարների նրբանցք 1-17,4,18, 22,26,28, Չարենց 3-29,31,33,35,37,39,43,45,49,51,53, Օրբելի 1-14,19,21,23,25,29, Ս.Աբրահամյան 1 ,3,5,9,28,30,32,36, Տերյան 3-28 , Ս.Դավիթ 22-58 զույգ համարները շենքեր և սեփական տներ, Սարդարյան 3-9,10-21,29,31,33 , ԱԶԱՏԱՄԱՐՏԻԿՆԵՐԻ փողոց 37, 37ա,41,43,59 շենքերը, Իսակովի 2, 2ա, 2բ շենքերը,  Մ.Գոշ 7ա, 8, 10, 10ա շենքերը, Մանուկյան 4բ, 6,8,10,12,17,19 շենքերը
Մաշտոցի 1-7 հանրային օբյեկտները, Մաշտոցի 1, 3,5, 5ա շենքերը
Տիգրան Մեծ 2 փակուղի 3-8 սեփական տները,Տիգրան Մեծ 2 փակուղի 5 շենքը, Տիգրան Մեծ 1-ին փակուղի 1-8 սեփական տները Տիգրան Մեծ 1-ին փակուղի 4,6,8 շենքերը, Տիգրան Մեծ փողոցի 1,10,18,33 շենքերը, Տիգրան Մեծ փողոցի 1-19 հանրային օբյեկտները, 34-րդ ,36-րդ թաղամասեր, Հեքիմյան 1,2,3,3ա,3բ,3գ,3վ, 4 -8,8ա,8բ, 9 - 14, 14ա,14բ,16,18,20,21,22,24, Մաշտոցի 2,4,4ա,4բ,4գ,4վ,6,8, Իսակովի 1,2,2ա,2բ,4,4ա,5,6,7,9,նրբանցք 1,
<Ստեփ. Ավ.Իսահակյանի անվ. N10 հիմն.դպրոց, Արզանյան 6,7,9,48,52, Արզանյան նրբանցք 10,12, Նաբերեժնայա 1 նրբանցք, Նաբերեժնայա 10 - 99, Նաբերեժնայա 2 նրբանցք,Պ.Սևակ 2 փակուղի,Պ.Սևակ 3,90,94,  Բաբաջանյան 1,5,9,17,116,118,147 , Բաբաջանյան նրբանցք , Շինարարների 2 փակուղի, Բաղրամյան 3-47,54,58,61,86,88,90,93,97,99,101,107,117,131,135,136,138,140-153, Շինարարների 27,43,44,46,50,52,56,58,62,64,68,70,73,78,79,80, Իսակովի 1 ,1ա,3,5, Հ.Լազարևի 18,21,24,28,32, 34,36,40,48,52,58,64,65,
Բաղրամյան 1-ին փակուղի 7 , 24, 36-րդ, 38-րդ Թաղամասեր, Իվանյան 5,6,8,10 ,12,14,20,23,32, 1 նրբանցք, 2 նրբանցք շենքեր, Հեքիմյան 1- 4,4ա,4բ,6,6ա,8,8ա,8բ շենքեր, Մաշտոցի 1-ին փակուղի, 7,9,11,17,19 շենքեր և շինություններ, ԱԶԱՏԱՄԱՐՏԻԿՆԵՐԻ փողոց 1 - 9, 11, 13,16,24,26,28,30,32,34 շենքեր և շինություններ, Ալվարյան 1 -7,11,13,15,19,21,24,36 հանրային օբյեկտներ և սեփական տներ, Այվազովսկու 1- 10 ,12,14,15 շենքեր և շինություններ, Դավիթ Բեկի 1 - 9,11,14,16 շենքեր և շինություններ, Ս.Դավիթ 2 ,11-49 կենտ համարները շենքեր և սեփական տներ, Իոսիֆյան 4,5,7,8,10,11,13,15,16,17,18,20,21,23,25-39,41,45,47,51,55,59 սեփական տներ, Մամիկոնյան 29ա ,40,43,44,48,50,52,54,56,58,68 շենքեր և շինություններ, Զ/Մ 19916- ,ՎԱԶԳԵՆ ՍԱՐԳՍՅԱՆԻ փող. 20,22 ,24,25 շենքեր, Ն.Ստեփանյան 3ա,6ա,8ա,15ա,25-28,32,33,42,44,46, Պարսեղովի 1-4,6, Սարոյան 1,2 շենքեր,