11։00–14:00 Ծովինար բնակավայրն ամբողջությամբ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10։00-13։00 Զովունի գյուղ մասնակի 1, 4, 5, 6, 7, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 38, 39, 40 փողոցներ և հարակից ոչ-բնակիչ բաժանորդներ, «Արագիլ» այգեգործական ընկերություն,
10։30-16։30 Աբովյան քաղաք՝ Հանրապետության փ. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 26 շենքեր, Երևանյան, Կարմիր Բանակի և Ինտերնացիոնալ փողոցներ, շուկայի տարածք, Էլար գյուղ,
11։00-16։00 Աբովյան քաղաք՝ 2-րդ միկրոշրջան մասնակի, Ջրվեժ-Ձորաղբյուրի ամառանոցներ,
10։30-13։30 Մայակովսկի գյուղ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Բալահովիտ գյուղ մասնակի, «Առինջ մոլ» առևտրի կենտրոն մասնակի,
11:00-14:30 Ծաղկաձոր քաղաք՝ «Հայաստանի հեռուստատեսային և ռադիոհաղորդիչ ցանց» ՓԲԸ, «Վիվա-ՄՏՍ» և «Յուքոմ» ընկերությունների բջջային օպերատորների կայաններ, «Վիարդո» հանգստյան տուն, «Ծաղկահովիտ» և «Նարեկ» պանսիոնատներ, «Թեղենիս» առողջարանային համալիր, «Կապիտալ Բիլդ», «Եվրոպա հաուս», «Դեջի Թեյն» ՍՊԸ-ներ և հարակից բաժանորդներ,
10:00-12:00 Մասիս քաղաք՝ 2-րդ, 3-րդ, Կայարանի և Նոր թաղամասներ մասնակի, Դպրոցականների, Ազատամարտիկների, Հանրապետության, Երևանյան, 3-10 փողոցներ մասնակի, 6-րդ, 7-րդ, 9-րդ նրբանցքներ մասնակի, Նորամարգ, Ռանչպար գյուղեր մասնակի,
10:30-12:30 Մխչյան գյուղ մասնակի,
10:00-14:00 Լանջազատ և Զանգակատուն գյուղեր, Վարդաշատ և Ուրցալանջ գյուղեր մասնակի, Ուրցաձոր գյուղ՝ «Վիվա-ՄՏՍ», «Թիմ Տելեկոմ», «Յուքոմ» ընկերությունների բջջային կայաններ, զորամասեր, «Հայէրոնավիգացիա» ՓԲԸ, «Զովաշեն» հեռուստակայան և «Հիդրոմետ կայան» ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,