10։30-12։30 Վայք քաղաք՝ Ազատության, Երկրաբաների, Վ․ Համբարձումյան փողոցներ մասնակի, Արին և Գնիշիկ գյուղեր մասնակի,
10։00-14։00 Զառիթափ, Գոմք, Կապույտ, Ազատեկ, Զեդան և Փոռ գյուղեր,
10։00-13։30 Հրազդան քաղաք՝ Կենտրոն թաղամաս 3, 9, 12, 17, 18, 19, 25, 26, 30, 98, 29, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 63, 69, 71, 75, 77, 79 շենքեր, թիվ 13 և 14 դպրոցներ, Մաքրավանի նոր թաղամաս, Վանատուրի նոր թաղամաս, «Արարատ Լադա» ընկերություն, Պոմպակայան Աբովյան-1, «Եվրոքափ» ընկերություն, «Դ․ Սարգսյան» Ա/Ձ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Կոտայքի մարզպետարան,
10:00-16:00 Քասախ համայնք մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «Գրասենյակ» թաղամաս, «Երկհարկանի» թաղամաս, Սեփականատեր՝ «Գ.Կարապետյան», «Թրեք Ստոփ» և «Լուսին» ՍՊԸ-ներ,
11։00-16։30 Հրազդան քաղաք՝ Շահումյան փողոց մասնակի, 5-րդ Բանավան, Նար-Դոսի փողոց մասնակի, Մյասնիկյան, Ռ․Միքայելյան, Երևանյան և Սպանդարյան փողոցներ, թիվ 1 դպրոց, 6 և 13 մսուր-մանկապարտեզներ, «Հրազդանի արյան փոխներարկման կայան» ՓԲԸ, «Արդշինբանկ» ընկերության մասնաճյուղ, ԱԱԾ և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ։
13։30-16։30 Հրազդան քաղաք՝ Հայփոստ, «Հրազդան» ՀԷԿ (նախկին «Աթարբեկյան» ՀԷԿ), Վանատուր, Ջրառատ և Երկաթգծի թաղամասեր մասնակի, Կենտրոն թաղամաս 44, 46, 48, 70, 74, 76, 80, 82, 84, 86, 88 շենքեր, Տրեստի և Հրազդանմաշի հանրակացարաններ, Հրազդանի Եր.Քոչարի անվան արվեստի դպրոց, Միկրոշրջանի Վահագնի թաղամաս, «Ռոլանդ և Սուսան» ՍՊԸ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Մարզային ոստիկանություն,