2008-2012թթ. – ՀՀ ՊՆ N զորամասի տեխնիկական մասի ավտոմոբիլային ծառայության ինժեներ
2012-2014թթ. – ՀՀ ՊՆ N զորամասի քննիչ, ապա ավագ քննիչ
IV.- X.2014թթ. – ՀՀ ՊՆ N զորամասի ավագ քննիչ, ապա ՀԿԳ քննիչ
2014-2016թթ. – ՀՀ քննչական կոմիտեի զինվորական քննչական գլխավոր վարչության հատկապես կարևոր գործերի քննության վարչության ՀԿԳ քննիչ
2016-2018թթ. – ՀՀ գլխավոր դատախազության ՀՀ ազգային անվտանգության մարմիններում քննվող, թմրամիջոցների ապօրինի շրջանառության հետ կապված և կիբեռհանցագործությունների գործերով վարչության դատախազ
IX.IV-XVIII.IV.2018թթ. – ՀՀ գլխավոր դատախազության հասարակական անվտանգության դեմ ուղղված հանցագործությունների քննության նկատմամբ հսկողության վարչության դատախազ
IV-XI.2018թթ. – ՀՀ գլխավոր դատախազության հասարակական անվտանգության դեմ ուղղված հանցագործությունների քննության նկատմամբ հսկողության վարչության ավագ դատախազ
2018-2019թթ. – ՀՀ գլխավոր դատախազության հատկապես կարևոր գործերով քննության նկատմամբ հսկողության վարչության ավագ դատախազ
2019-2020թթ. – ՀՀ գլխավոր դատախազության ՀՀ հատուկ քննչական ծառայությունում մինչդատական  վարույթի օրինականության նկատմամբ հսկողության վարչության ավագ դատախազ, ապա՝ նույն վարչության պետի տեղակալ