Շնորհավորում եմ ՔՊ ընկերներիս ներկուսակցական ժողովրդավարության նշաձող սահմանելու համար. Միրզոյան
Շնորհավորում եմ ՔՊ ընկերներիս ներկուսակցական ժողովրդավարության նման նշաձող սահմանելու համար: Այդ մասին ասված է ԱԳ նախարար Արարատ Միրզոյանի Ֆեյսբուքի էջում:
«Շնորհավորում եմ պատվիրակների ձայները ստացած և իհարկե հատկապես երկրորդ փուլ անցած բոլոր թեկնածուներին։
Շնորհակալություն եմ հայտնում ՔՊ համաժողովի բոլոր պատվիրակներին իմ նկատմամբ ցուցաբերած վստահության համար»,- գրել է նա:
««Քաղաքացիական պայմանագիր» կուսակցության սիրելի՛ պատվիրակներ, կուսակցական ընկերներ, շնորհակալ եմ վստահության համար»,- սոցցանցում գրել է պաշտպանության նախարար Սուրեն Պապիկյանը:
«Շնորհակալություն եմ հայտնում «Քաղաքացիական պայմանագիր» կուսակցության 8-րդ համաժողովի բոլոր պատվիրակներին համաժողովի 1-ին փուլի քվեարկության հաջող անցկացման և իհարկե հերթական անգամ ինձ տրված բարձր վստահության համար»,- գրել է էկոնոմիկայի նախարար Գևորգ Պապոյանը։
«Եվ ուրեմն «Քաղաքացիական պայմանագիր» կուսակցության սիրելի պատվիրակներ, ի գործ, դեպի մեր համաժողովի հաջորդ փուլ։
«Սիրելի կուսակցականներ, շնորհակալ եմ յուրաքանչյուր քվեի համար։ Սիրում եմ բոլորիդ և հանդիպենք 2-րդ փուլի քարոզարշավի ընթացքում»,- գրել է ԱԺ ՔՊ խմբակցության պատգամավոր Վահագն Ալեքսանյանը։
Շնորհակալ եմ ժողովրդավարության հաղթանակի և ինձ տված յուրաքանչյուր քվեի համար»,- նշել է ԱՍՀ նախարար Արսեն Թորոսյանը։
««Քաղաքացիական պայմանագիր կուսակցության հարգելի պատվիրակներ, շնորհակալ եմ վստահության համար»,- գրել է ՏԿԵ նախարար Դավիթ Խուդաթյանը։